Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

Francuski sposób na Uploaderów


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
ulung

ulung

  Rozkręca sie

 • Tutor
 • 487 postów

Francja śledzi 18 mln internautów udostępniających pliki. Monitorowanie na tak dużą skalę rząd tłumaczy walką z piractwem.

Podczas gdy Szwecja utrudnia piratom stworzenie własnego kościoła, francuski rząd udostępnia informacje na temat śledzenia użytkowników. Wszystko oczywiście w imię walki z piractwem.

W październiku ubiegłego roku francuscy internauci zaczęli otrzymywać listy w związku z kontrowersyjnym prawem "trzech powiadomień", które wysyłane są do osób podejrzewanych o naruszanie praw autorskich w sieci. Agencja odpowiedzialna za monitorowanie internautów pochwaliła się teraz szczegółami na temat swojej działalności.

W ciągu ostatnich 9 miesięcy Francja śledziła aż 18 mln swoich internautów - podaje francuski Le Monde. W związku z nowym prawem wysłano ponad 470 tys. powiadomień do użytkowników, którzy zdaniem organizacji naruszyli prawa autorskie.

Zgodnie z francuskim prawem dopiero po otrzymaniu trzech ostrzeżeń informacje o danym internaucie trafiają do sądu. Co ciekawe, drugie powiadomienie otrzymało już tylko ok. 20 tys. internautów, a trzy na swoim koncie zgromadziło zaledwie dziesięciu. Przed sądem grozi im kara do 1,5 tys. euro oraz możliwość odcięcia na jakiś czas od internetu.

Pokazuje to jednak przede wszystkim, że powiadomienia wydają się działać. Z drugiej strony, w badaniu przeprowadzonym przez ZDNet tylko 4 proc. ankietowanych stwierdziło, że ze względu na możliwość otrzymania ostrzeżenia zdecydowało się ograniczyć udostępnianie muzyki. Zamiast tego najczęściej użytkownicy zaczęli po prostu korzystać z serwerów pośredniczących proxy bądź tuneli VPN.


źródło: http://di.com.pl/new...cych_pliki.html

Dobrze, że w Polsce nie mają takich sposobów. Wiadomo - taka "zabawa" byłaby zbyt droga. Nasz rząd wolałby wbić pewnie na chatę ze 3 Uploaderom z całej Polski i rozdmuchać na cały kraj to jak walczą oni z piractwem i jacy to nie są wspaniali :D

Btw., po ilu takich "powiadomieniach" Wy byście odpuścili? Jednym, dwóch? A może wcale?
 • 0
Kazdy problem jest trudny do momentu, kiedy staje sie prosty ;)

#2
ulung

ulung

  Rozkręca sie

 • Tutor
 • 487 postów
Francja kończy z odcinaniem piratów od sieci, ale nie kończy walki z piractwem!

http://di.com.pl/new...Marcin_Maj.html


 • 0
Kazdy problem jest trudny do momentu, kiedy staje sie prosty ;)
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!