Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Czekam na pierwszą wypłate juz ponad 4 miesiące Status HOLD

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

chomer098

chomer098

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Witam wszystkich mam taki problem że zleciłem w marcu wypłate 104euro i do tej pory niedoczekałem się pieniedzy na swoim koncie. Postanowiłem wziąść się za tą sprawe i napisałem najpierw do nich na email potem na supporcie wybrałem zakładkę "Affiliate program" z listy "Payment provider" wybrałem "other" ponieważ niewiedziałęm którą opcje należy wybrać dla przelewu bankowego i napisałem tam wiadomość w której zamieściłem ID konta, nickname, i powiadomiłem ich że zleciłem przelew w marcu i do dnia dzisiejszego pieniadze nie zostały przelane a mój status przelewu na uploaded to "HOLD" czyli w wolnym tłumaczeniu wstrzymany. 

Dostałem od nich taka odpowiedz

Dear Affiliate Partner,

in the process of checking your payout-request, our Affiliate Department
has asked you for a proof (links, screenshots) of how you have generated
sales.

Since we have not received an answer within 7 days, your payout-request has
been put on hold.

That's why we ask you again to kindly provide us with following
information:
- your account ID
- proofs (links, screenshots) of how you are referring paying users to our
platform

Please respond within 7 days, otherwise your payout-request status can not
be cleared.
Once our Affiliate Department has approved, your payout-request will be
released.

We apologize for the inconvenience and thank you for your cooperation!

With best regards

Support Department
uploaded.net

powered by
Cyando AG
Sihleggstrasse 23
8832 Wollerau
Switzerland

Po tej odpowiedzi wysłałem znów do nich wiadomość przez support metodą która wczesniej opisałem, z tym że dodałem tam jeszcze dodatkowe informacje oraz wysłałem 2 linki ze zdjeciami na których jest strona główna i tam jest mój profil itp, i na drugim zdjeciu jest to Załączony plik  uploaded2 - Kopia.png   317,37 KB   0 Ilość pobrań

Dodam na koniec że dostałem 3 razy pod żad podobne wiadomości tak jakbym im czegoś jeszcze nie wysłał, z tym że nie wiem co robie zle. Prosze o odpowiedz kogoś bardziej doświadczonego, to dla mnie bardzo ważne.

Użytkownik chomer098 edytował ten post 08 lipiec 2015 - 14:07

• 0

Monster25

Monster25

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 97 postów

Nie jestem w stanie rozwiązać tego problemu w 100% bo sam nigdy nie miałem statusu ''Hold''. Ale nie jest  to nic nowego bo ludzie zazwyczaj po wysłaniu dowodu,ss stron itp. w końcu dostają kasę... Dowody jakie im wysyłasz muszą uwzględniać strony z linkami do twoich plików. Najlepiej dosyć dokładne bo inaczej znowu wyślą wiadomość jakby niczego nie dostali. Zrób nowe dowody i wyślij ponownie oraz sprawdź jeszcze raz czy dane do przelewu się zgadzają.  Tutaj przydałaby się osoba która już takie dowody wcześniej wysyłała. Polecam rozejrzeć się po zagranicznych forach ;) Aaaa... no i nie kombinuj z tym formularzem bo się pogubią, odpisz im na mejla w którym piszą że nie dostali żadnej odpowiedzi.

• 0

chomer098

chomer098

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Jeśli chodzi o dane do przelewu sa jak najbardziej poprawne tylko tam gdzie mam podac bank napisałem "Bank Zachodni WBK S.A." a nie tak jak wszyscy BZWBK ( nie wiem czy to mogło ich zmylić czy co).

Wracając do dowodów to rzeczywiście nie zrobiłem zdjecia zakładki Files & Folders i może to był bład.

Mam jeszcze pytanie jeśli im wysyłam te zdjecia jako dowody to czy one mogą być wrzucone w załocznik do wiadomości na e-mailu? czy musze wrzucać im na jakis upload zjdeci i linkowac??

Z góry dziękuje.

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów

Nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałeś potrzebę udokumentowania sprzedaży. Otóż Ty musisz im wysłać SSy Twoich postów / wpisów na stronach (forach warezowych / warezach), gdzie promowałeś te linki.

Myślę, że załącznik w mejlu będzie dobrym rozwiązaniem.

• 0

chomer098

chomer098

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałeś potrzebę udokumentowania sprzedaży. Otóż Ty musisz im wysłać SSy Twoich postów / wpisów na stronach (forach warezowych / warezach), gdzie promowałeś te linki.

Myślę, że załącznik w mejlu będzie dobrym rozwiązaniem.

To strasznie komplikuje sprawe bo jeśli miałbym im podawać link/ss-a do każdego tematu to jest to bardzo dużo pracy, ponieważ nie nazbierałem 100E z 4 linków lecz z 30.

PS: wczesniej w e-mailu wysłałem im zdjecie zakładki Files & Folders i chyba im to nie wystarczyło ponieważ odpisali ta samą odpowiedzią co zawsze.

• 0

chomer098

chomer098

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Otóż Ty musisz im wysłać SSy Twoich postów / wpisów na stronach (forach warezowych / warezach), gdzie promowałeś te linki.

A czy to mogą być przykładowe 2 zdjecia, czy ja musze im każdy link z każdego forum wysłać gdzie to było dodane ?

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów

Prawdopodobnie wystarczy tylko przykład promocji, a więc w moim mniemaniu około 10-15 SSów dokumentujących Twoje metody promocji. Najlepiej ujmij na nich wszystkie strony gdzie postowałeś.

• 0

chomer098

chomer098

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Problem jest taki że ja nie linkowałem na stronach "warezowych" tylko na stronach do jednej gry gdzie wrzucałem mody i na tym sie jakoś uzbierało problem w tym że wrzucałem na 2 strony a jedna z nich padła. Wysłałem im jedno zdjecie ale sam już straciłem nadzieje i spodziewam sie że odeślą to samo..

• 0

chomer098

chomer098

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Dziękuję wam za odpowiedzi były one bardzo pomocne szczególnie ostatnia HardPlayera która wkońcu przekonała uploaded do wysłania mi pieniędzy narazie zmienili status na Paid ale myślę że pieniądze niedługo będą na koncie i sprawa się skończy definitywnie.

Jeszcze raz Dzięki wielkie.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!