Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Sharehost.eu nowy hosting plików

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

sharehost

sharehost

Początkujący

• Użytkownik
  • 7 postów

Co oferujemy ?

Bez rejestracji:

Rozmiar pliku download 1000MB

1plik/ 1 godzine
Prędkość pobierania: 150KB/s

1000GB na Twoje pliki
Remote upload z direct linka i popularnych serwisów
Upload przez przeglądarkę

Upload przez ftp
60 sekund oczekiwania przed pobraniem

Zarejestrowany użytkownik:

Rozmiar pliku download nielimitowany

1 plik/1 godzine
Prędkość pobierania 300KB/s
1000GB na Twoje pliki

Upload przez ftp
60 sekund oczekiwania przed pobraniem

Użytkownik Premium:

Wielkość pliku download nielimitowano
Nielimitowane miejsce na Twoje pliki
Nielimitowana prędkość

Upload przez ftp
Brak oczekiwania przed pobieraniem

Wysokie prowizje, za pobieranie twoich plików !

Nie ograniczamy Twojego zysku! Nieistotne czy plik został pobrany przez użytkownika niezarejestrowanego czy premium, zaliczamy pobrania od wszystkich użytkowników z unikalnym IP z całego świata.

Posiadasz bloga, masz strone web czy forum? Jesteś obecny na portalach społecznościowych? Umieśc swój reflink na stronach i za każde sprzedane konto z twojego polecenia otrzymasz 50% prowizji. Swój link po zalogowaniu znajdziesz w ustawieniach konta.

U nas nie ma planów MIX, pół na pół, czy tez 2/3 na 1/3

Jeden plan maksymalny - zarobków nie odejmujemy naszym userom. Środków za zmiany planów zarobkowych nie uszczuplamy, ponieważ uważamy iż napracowałeś sie tak samo. 
To dlaczego masz dostawać połowę środków ?
Jeden plan maximum zysków !

Próba oszustwa wiąże się z zablokowaniem konta, oraz brakiem możliwości zrealizowania wypłaty.
Wypłaty realizujemy w maksymalnie 3 dni roboczych od daty zlecenia na konto bankowe. Minimalna kwota wypłaty to 30zł.
Szanujemy prawa artystów i wydawców. Każde zgłoszenie o naruszeniu praw autorskich zostaje dokładnie sprawdzone. Jeżeli plik narusza prawa DMCA zostaje natychmiast usunięty.

http://sharehost.eu

Użytkownik sharehost edytował ten post 23 czerwiec 2015 - 11:27

• 1

logo.png

Siec Afiliacyjna

BaTi

BaTi

Żaczek

• Użytkownik
  • 231 postów

Brak kopiowania plików :D Postery nie poszaleja :)

Zróbcie opcje kopiowania

• 0

sharehost

sharehost

Początkujący

• Użytkownik
  • 7 postów

Rozumiem ze chodzi o kopiowanie wew. miedzy userami- jest to w planach.

W chwili obecnej dodaliśmy remote z obcych serwisów aby każdy z mógł przenieść swoje ulubione pliki.

• 0

logo.png

mustache

mustache

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 11 postów

Opcja masowego przenoszenia plików z katalogu głównego do podkatalogów?

• 0

BaTi

BaTi

Żaczek

• Użytkownik
  • 231 postów

Chodzi o kopiowanie plikow na koncie sharehost. Plik na dysku i kopia tego pliku

• 0

sharehost

sharehost

Początkujący

• Użytkownik
  • 7 postów

Opcja masowego przenoszenia plików z katalogu głównego do podkatalogów?

W chwili obecnej mozna myszka łapać pliki i metodą drop przenosicić do katalogów jesli bedzie tak  potrzeba ponieważ sądze ze dorobienie kilku przycisków nie bedzie problemu.

• 0

logo.png

sharehost

sharehost

Początkujący

• Użytkownik
  • 7 postów

Chodzi o kopiowanie plikow na koncie sharehost. Plik na dysku i kopia tego pliku

czyli "Kowalski" ma pliki i ty chcesz je skopiowac 1 kliknieciem do siebie ? tak zebyś mógł postować swoje linki na forach tak ?

Czy kopiować swoje pliki np. w folderze 1 masz plik xxx w folderze 2 kopia xxx , potem folder 3 kopia xxx itp ? 

• 0

logo.png

Lupus

Lupus

Żaczek

• VIP
  • 193 postów

czyli "Kowalski" ma pliki i ty chcesz je skopiowac 1 kliknieciem do siebie ? tak zebyś mógł postować swoje linki na forach tak ?

Czy kopiować swoje pliki np. w folderze 1 masz plik xxx w folderze 2 kopia xxx , potem folder 3 kopia xxx itp ? 

Chodzi o tą drugą możliwość

• 0

BaTi

BaTi

Żaczek

• Użytkownik
  • 231 postów

dokladnie o ta druga opcje

• 0

sharehost

sharehost

Początkujący

• Użytkownik
  • 7 postów

Zrobimy tak ze utworzymy wam folder prywatny gdzie bedzie mozna trzymac swoje zabawki bezpiecznie czyt. nie bedzie dostepu do pliku prywatnego przez skanery , wyszukiwarki itp. Sadze ze rozwiąże to problem. kopiowac linki też bedzie mozna od innych userów do was na wasze konta, hurtowe przenoszenie plików pomiedzy folderami takze bedzie dostepne do konca tego tygodnia.

• 0

logo.png

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów

Bardzo podoba mi się podejście administratorów serwisu do bezpośredniego supportu, ale dizajn strony odrzuca. Ktoś może powiedzieć, że to w przypadku takiej działalności kwestia drugorzędna, ale jest to jednak wizytówka serwisu.

• 0

djmichu55555

djmichu55555

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 275 postów
Twoje zarobki za każde 1000 pobrań pliku 0-50 MB 14 zł 51-100 MB 16 zł 101-450 MB 26 zł 451-1000 MB 40 zł 1001-1700 MB 57 zł 1701-2048 MB 72 zł powyżej 2048 MB

100 zł

Size/Country A B C D 0.5-5MB $3 $2 $1 $0 5-10MB $4 $3 $2 $0.5 10-50MB $6 $4 $3 $1 50-100MB $8 $6 $4 $1.5 100-250MB $10 $8 $6 $2 250-1500MB $15 $13 $7 $3 1500MB-unlimited $20 $16 $10 $5

na turbobit za 1000 pików wiecej niż 250 mam 46 zł po kursie dzisaj, te stawki co oferują to zenada lepszy turbobit

• 0

sharehost

sharehost

Początkujący

• Użytkownik
  • 7 postów
Zgodnie za listą życzeń wprowadzono następujące zmiany.
1. Zapamiętywanie wyboru typów linków przy generowaniu plików.
2. Możliwości wyboru wyświetlania liczby plików na koncie usera np. 20, 50, 100, 200itp.
3. Mozliwość ukrycia danych konta ustawiamy w ustawieniach
4. Możliwość kopiowania plików na swoicm koncie tzw. duplikaty
5. Mozliwośc hurtowego przenoszenia plików między katalogami
6. możliwośc hurtowego kasowania plików
7. Poprawiono zapis w programie premium
na "Zaliczamy pobrania przez użytkowników free i premium"
8. Możliwość kopiowania plików od innych userów cos jak w chomiku.

• 0

logo.png

sharehost

sharehost

Początkujący

• Użytkownik
  • 7 postów

ShareHost i Z-o-o-m.eu po API

Wgrywanie poprzez FileUpload (Z-o-o-m . eu) działa na hoscie sharehost[API]
1. Kasujemy stary sharehost ( przedtem spisujemy dano do swojego konta)
2. Wybieramy Narzedzia=>ustawienia=>Hosting plików
Host:Sharehost[API]
reszta nasze dane do logowania
3. Dodajemy konto ( powinna linijka byc zielona z napisem sharehost)
4. Dajemy na zielony plus dodajemy pliki jakie chcemy

a)Nastepnie mamy okienko Dodaj pliki i tam jest wszystko co zaznaczyliśmy z naszego kompytera gotowe do dodania

WAŻNE
b) pod okienkem takze musi być zaznaczone Sharehost[API] i obok kwadrat zielony.

Problemy linijka w pkt3 jest czerwona
a.) Linijka jest czerwona - zaktualizuj FileUpload lub pobierz nowa wersje uprzednio wywalając stara wraz z plikami ( uwaga zapisz sobie wszystki dane do innych hostingów)

• 0

logo.png

bevitore

bevitore

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

1 jak długo serwer "trzyma" pliki ?

Użytkownik bevitore edytował ten post 17 październik 2015 - 13:40

• 0

Norq

Norq

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 11 postów

Hosting prezentuje się całkiem dobrze.

• 0

tomek36

tomek36

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów
Korzystacie z tego hostingu ?

Jakie są Wasze odczucia ?

Ja myśle ze to jakis przekręt ...

3 dni temu wykupilem premke na 120 dni I na nastepny dzien nie moge sie juz zalogowac.

Mam komunikat aby :

Wpisz kod z obrazkaaby uzyskać dostęp do logowania
[​IMG] [​IMG]

Ale obrazka brak

I tak jest do tej pory.

Aby się z nimi skontaktowac poprzez :

Kontakt
Powód:
Twój e-mail:
Temat:
Wiadomość:
Kod z obrazka:  [​IMG] [​IMG]

Takze trzeba wpisac Kod którego nie ma

No I du...

Zero kontaktu

Nie wiadomo co sie dzieje ????

Jesli ktoś korzysta to prosze o swoje uwagi

Pozdr

• 0

Okradziony

Okradziony

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

Co oferuje sharehost ? Okradanie, walenie w bambuko i palenie głupa.....

Wykupiłem u tych złodziei konto premium, wysłali mi esemesa zwrotnego z kodem, po wpisaniu którego dostałem z tej złodziejskiej strony następujący komunikat - "kod jest nieprawidłowy - albo już UŻYTY" !!!!! Dla mnie to są jakieś jaja. Po pary próbach wpisania tego kodu, dostęp do strony został mi ZABLOKOWANY.  Za to, że próbowałem wpisach kod, za który zapłaciłem prawie osiem złotych, a okazał się zwykłym oszustwem ? Niezła jest wasza polityka, pieniążki wzięte, dostęp do strony zablokowany, żyć nie umierać. Jestem ciekaw ilu jest takich, jak ja, którzy machnęli na to ręką ? Ja do takich ludzi nie należę, takie sprawy powinno się zgłaszać do organów ścigania. Wysłałem tym złodziejom esemesa z tym problemem, oczywiście zero odpowiedzi... Ważne, że kasa od następnego jelenia wpłynęła do kieszeni złodzieja, zarządzającego stroną.

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów

Co oferuje sharehost ? Okradanie, walenie w bambuko i palenie głupa.....

Wykupiłem u tych złodziei konto premium, wysłali mi esemesa zwrotnego z kodem, po wpisaniu którego dostałem z tej złodziejskiej strony następujący komunikat - "kod jest nieprawidłowy - albo już UŻYTY" !!!!! Dla mnie to są jakieś jaja. Po pary próbach wpisania tego kodu, dostęp do strony został mi ZABLOKOWANY.  Za to, że próbowałem wpisach kod, za który zapłaciłem prawie osiem złotych, a okazał się zwykłym oszustwem ? Niezła jest wasza polityka, pieniążki wzięte, dostęp do strony zablokowany, żyć nie umierać. Jestem ciekaw ilu jest takich, jak ja, którzy machnęli na to ręką ? Ja do takich ludzi nie należę, takie sprawy powinno się zgłaszać do organów ścigania. Wysłałem tym złodziejom esemesa z tym problemem, oczywiście zero odpowiedzi... Ważne, że kasa od następnego jelenia wpłynęła do kieszeni złodzieja, zarządzającego stroną.

A próbowałeś się jakoś inaczej kontaktować ze wsparciem hostingu: mejlowo / telefonicznie? Coś mi się wierzyć nie chce, że firma psuje sobie opinię za 8 PLN.

• 0

djmichu55555

djmichu55555

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 275 postów

nowe stawki i ze wszystkich krajów, a co najważniejsze wypłacalny :)

0-50 MB

14 zł 51-100 MB 16 zł 101-450 MB 26 zł 451-1000 MB 40 zł 1001-1700 MB 57 zł 1701-2048 MB 72 zł powyżej 2048 MB 100 zł

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!