Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

uploaded.to warto czy nie warto? polityka administracji

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

demonick

demonick

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów

witam

Przeglądałem kilkanaście FOR dotyczących tego serwisu, i w każdym praktycznie to samo, dziwna polityka administracji serwisu w stosunku do uploaderów, którzy mają ciekawe ilości pobrań danego pliku.

Ciekaw jestem co wy tutaj na forum uploaduj.com macie do powiedzenia w tym temacie - chcę rozpoczać swoja przygodę z uploadowaniem ( swoich ) plików, ale nie chce by doszło do sytuacji gdzie poswięcę kupę czasu, zbiorę ciekawa ilośc gotówki, po czym moje konto zostanie zbanowane bo... bo tak.

pozdrawiam.

• 0

Monster25

Monster25

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 97 postów

To nie zależy od ilości pobrań tylko od tego ile masz zgłoszeń DMCA. Nie oszukujmy się... to jeden z najstarszych i najpopularniejszych hostingów, nie będą mieli skrupułów by usuwać konta osób, które nagminnie łamią regulamin.

Są stare pliki które mają u mnie prawie po 10 tys pobrań i miałem już na koncie ul po 900 euro i nic się nie stało więc hosting nie eliminuje osób które mają na koncie sporo kasy albo mają dużo pobrań.

Ogólnie można ładnie zarobić jeżeli wrzucasz pliki w granicach 100 mb :) No i oni zawsze płacą, tylko czeka się czasami tydzień a innym razem miesiąc...

• 0

demonick

demonick

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów

a gdzie można podejrzeć ich plan zarobkowy? w zależności od MB  - do pobrań ...ile wypłacają itp

• 0

Monster25

Monster25

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 97 postów

http://uploaded.net/...iate#conditions

Dane do wypłaty pojawiają się po przekroczeniu progu 50 Euro i wtedy można zlecać. Przy wypłatach poniżej 100 ojro zabierają 20%.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!