Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online

Możesz nas wesprzeć!

Zdjęcie

Program partnerski eToro oferuje 50% stałej prowizji

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Era Zarabiania

Era Zarabiania

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów
Jakiś czas temu natrafiłem w internecie na ciekawy Program partnerski, który oferuje swoim partnerom aż 50% prowizji za każdego poleconego klienta. Program jest przeznaczony w szczególności dla osób, które inwestują na rynku Forex, ale również dla tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym rynkiem. Ale do rzeczy. Chodzi o platformę handlową eToro, która działa na zasadzie portalu społecznościowego, czyli rejestrując tam konto i wpłacając depozyt, mamy możliwość automatycznego kopiowania transakcji najlepszych inwestorów na świecie, oczywiście za stawkę proporcjonalnie mniejszą( u mnie to jest teraz 6,45$). Więcej o tej platformie możecie się dowiedzieć czytając artykuł "Zarabiaj na kopiowaniu najlepszych" , a ja skupie się na ich PP. Rejestracja i prowadzenie konta jest darmowe. Strona niezbyt ładna, trochę dziecinna i w języku angielskim i warto przy rejestracji użyć adresu email google, żeby nie było problemu z komunikacją. Ale nie to jest najważniejsze. Główną zaletą tego PP są wysokie prowizje. Minimalny depozyt wynosi 50$,a bonus od depozytu wynosi 50%, pamiętajcie przy tym aby się zarejestrować z czyjegoś linku(niekoniecznie mojego, ale jak to zrobicie z mojego to będzie mi bardzo miło) Dlaczego? to jest warunek aby dostać ten bonus. NA czym zarabiamy? Po pierwsze: jeśli ktoś otworzy konto i wpłaci depozyt z naszego polecenia za 50$ , to te 50% od depozytu wpływa zarówno na jego konto, jak i partnera , który mu to polecił. Po drugie: Te pieniądze zostają dodane do naszego rachunku i możemy je wypłacić lub inwestować poprzez znalezienie inwestora który ma duże stopy zwrotu i rozpoczęcie automatycznego kopiowania jego inwestycji. JA dzięki temu zarobiłem dodatkowe 30$ w 4 tygodnie, nie robiąc zupełnie nic. Poświęciłem tylko kilka minut na wytypowanie odpowiedniego inwestora. System wygląda super, także pozostawiam WAM to do przemyślenia, a chętne osoby, które chcą w ten sposób zarabiać zapraszam do rejestracji. Już tylko 3 proste kroki dzielą Cie od zarabiania pieniędzy. 1. zarejestruj się w serwisie. 2. wpłać depozyt. 3. Zarabiaj poprzez kopiowanie najlepszych oraz poprzez promowanie serwisu.
http://etoro.tw/1DyB6de lub link do strony głównej serwisu http://www.etoro.com/pl/
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.