Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Megabitload - Zarabiaj na uploadzie i otrzymuj Bitcoiny!!!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Pitko1

Pitko1

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Witam! Chciałbym zaprezentować wam stronkę do zarabiania na uploadzie czyli Megabitload. Strona różni się tym, że płaci w Bitcoinach i posiada dodatkową funkcję czyli PPI (Pay Per Installs).

Aktualny cennik za 1000 pobrań (PPD) znajdziecie poniżej:

lhqwbqhjp_wxanxpw.jpg

A tutaj aktualny cennik za 10 instalacji (PPI):

ircwloqjp_wxanxxs.jpg

Minimum wypłaty:

Automatycznie: 0.0005 BTC (w każdy piątek)
Ręcznie: 0.01 BTC

Z poleconych dostajemy 5% jego zarobków.
Max Upload to 100 MB.

Link czysty: http://megabitload.com/
Ref : http://megabitload.com/?refer=2314

• 0

Siec Afiliacyjna

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów

Hosting nastawiony na PPI. 3€ za 1000 pobrań z Polski? Jak na dzisiejsze standardy to mocno za mało.

• 0

Pitko1

Pitko1

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Hosting nastawiony na PPI. 3€ za 1000 pobrań z Polski? Jak na dzisiejsze standardy to mocno za mało.

Racja, ale pod PPD jest opłacalne i nie ma żadnych generatorów, które powodują brak zaliczenia pobrania (tak jak u catshare).

• 0

Monster25

Monster25

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 97 postów

Max 5.5 Euro na PPD za 1000 pobrań i to ma być opłacalny hosting...

Nawet gdyby zliczali najlepiej na świecie to mogę od razu podać 5 lepszych hostingów na PPD.

Brutalny rynek ich zniszczy i pewnie większość o tym hostingu nie usłyszy.

• 0

Pitko1

Pitko1

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Max 5.5 Euro na PPD za 1000 pobrań i to ma być opłacalny hosting...

Nawet gdyby zliczali najlepiej na świecie to mogę od razu podać 5 lepszych hostingów na PPD.

Brutalny rynek ich zniszczy i pewnie większość o tym hostingu nie usłyszy.

Według mnie są całkiem przyzwoite stawki jak na serwis pozwalający na uploadowanie pliku do max 100mb.

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów

Czyli nie można wrzucić niczego większego? Nawet albumy w mp3 o przeciętnej jakości zajmują więcej. Co ja bym tam miał uploadować? Zdjęcia z wakacji?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!