Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

upload, pare podstawowych pytan

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Siadak

Siadak

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

Witajcie, od paru lat przestałem obserwować ten temat (uploading) i mam parę pytań
- gdzie najszybciej pojawiają się nowości (glownie filmy)? pewnie jakieś płatne torrenty, jak tak to jaki jest koszt zaproszenia
- jakie hostingi w tym momencie są najbardziej opłacalne?
- coś ciekawego się zmieniło przez ostatnie ~3 lata?
- wciąż przy odpowiednim nakładzie pracy opłacalne?

Pozdrawiam

• 0

lolekxp

lolekxp

Początkujący

• Użytkownik
  • 8 postów

Jednym z dobrych sposób jest śledzić najbardziej aktywnych uploaderów na takich forach jak darkwarez.pl, kiedyś thepiratebay top100 był idealny żeby zobaczyć co wyszło i co jest na topie lecz serwis ostatecznie padł w wyniku działań policyjnych a jego nowa "siostra" jest trochę słabo aktualizowana, choć też można luknąć od czasu do czasu.

Z hostingów to również warto zobaczyć gdzie najlepsi uploaderzy hostują - a z tego co widziałem choć nie działam w PPD to fileshark.pl, rapidu.pl catshare.net ;)

Czy jest opłacalne? - tu już nie pomogę, choć z tego co widać ludzie wrzucają to mają chyba powód ;)

Pozdrawiam,

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2275 postów

1. Od jakiegoś czasu EXSite.pl pod względem premier wyprzedza wszystkich.

2. CatShare (PPS), Rapidu (PPD) FileShark (PPD).

3. Zmieniły się jedynie hostingi i stawki oraz ruch się zmniejszył.

4. Nadal jest to opłacalne, tylko trzeba innymi metodami zarabiać.

• 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!