Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

Problem z ankietami


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Vaultyy

Vaultyy

  Początkujący

 • Użytkownik
 • 1 postów

Witam, zaczynam dopiero upload plików i mam pewien problem, chciałem sprawdzić czy faktycznie to wszystko ładnie działa i gdy próbowałem pobrać mój plik poprzez podanie swojego numeru tel, potem pinu itd, nic po tym się nie dzieje... nie mogę pobrać pliku a co za  tym idzie nie zalicza pobrań... Próbowałem już na Astrocash i FireCash. Z góry dziękuję za pomoc :) 


 • 0

#2
lolekxp

lolekxp

  Początkujący

 • Użytkownik
 • 8 postów

Bo to nie każdy lead zalicza na serwisach PPA, sieci niektóre po prostu biorą dla siebie, też bywa że jest on zaliczany po dłuższym czasie, ogólnie nie polecam sprawdzać czy działa bo tworzysz tzw. fraud, za to możesz bana dostać, zapewniam Cię że najpopularniejsze serwisy PPA działają bez zarzutów a najlepszą metdoą aby sprawdzić to jest zbić prawdziwe leady.

 

Pozdrawiam ;)


 • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!