Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online


Możesz nas wesprzeć!


Zdjęcie

Zdumiewająco niskie stawki za pobrania z różnych krajów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
pele7384

pele7384

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 62 postów

Witam, zarabiałem dawniej na firecash i wiem, że stawki były skrajnie różne.. Jak czasem wpadło śmieszne 0,20$ to się nie przejmowałem bo innym razem trafiło się 10$. W tym momencie wróciłem do ppa, założyłem chyba ogarniętą stronę na solidnej domenie itp. Wszystko zacząłem stopniowo starannie rozwijać, pozycjonować i widać, że są efekty, bo częstotliwość pobrań wzrasta. Problem polega jednak na tym, że aktualnie nie mogę doczekać się stawki wyższej niż 1$, a dodam, że pobrania wpadają z różnych krajów (Usa, Niemcy, Wielka Brytania, Nowa Zelandia..) Miałem parę pobrań za 0,20$ więc słabo myślałem, ale dziś okazuje się, że to nic.. Wpadły mi dwa pobrania za ile ? Za całe 0,08$! Po prostu troszkę śmieszne, nie wiedziałem, że wgl tak niskie stawki na stronie którą kiedyś tak ceniłem istnieją. Moje pytanie to czy istnieje możliwość, że te zarobki wzrosną, przy takich stawkach musiałbym mieć tysiące pobrań żeby ładnie na tym wyjść, troszkę to nieopłacalne i zastanawiam się nad zmianą serwisu :/ Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź 


  • 0

Akcesoria meblowe Kielce, sklep internetowy - http://hurtowniabagart.pl/

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.