Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

Mentoring G2A

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

pointsmaster

pointsmaster

Początkujący

• Użytkownik
  • 4 postów

Może na początek co to jest wogóle g2a-> https://www.g2a.com/...mine/education/

W ostatnim czasie zacząłem rozmyślać nad zostaniem mentorem w serwisie na którym działam od dłuższego czasu i odnoszę pewne sukcesy. Od razu zaznaczam, że początki proste nie są i wiele osób rezygnuje już na drugi dzień. Dlaczego? Dlatego, że wszystko wymaga czasu. O ile z czasem nakłady sił są mniejsze to początek wymaga poświęcenia. Znalezienia miejsc na EFEKTYWNĄ promocję, przygotowanie tekstów promocyjnych, tworzenia linków oraz ich promocję. I na tym właśnie by polegała moja pomoc
-co promować
-kiedy
-gdzie
-jak
Efekty mojej pracy wyglądają tak:
qmeoxaply8yx.jpg

Nie należy się sugerować napisem oczekuje. Wrzuciłem to, żeby po datach i godzinach sprawdzić aktualność tematu :) Po tygodniu kolor zmienia się na zielony i prezentuje się w taki oto sposób:
tgv4hwcuuvix.jpg
Przykładowa dniówka, która jednocześnie będzie dla Was dowodem wypłaty:
6pbel3tsucut.jpg
Czego jako mentor nie mogę zagwarantować:
-zarobku bez nakładu czasu(w początkowym etapie)
-gotowych miejsc(adresow www) do wrzucania na samym początku. Oczywiście podam kilka nisz(wraz z przykładami) a z czasem i i wiele miejsc na których z powodzeniem można zarabiać
-kontaktu 24/7. Jestem studentem i jestem dostepny głownie wieczorami

G2A w odróznieniu od innych systemów płaci prowizje od każdego zakupu dokonanego z Twojego linku o ile ten nie ma konta w serwisie. Jesli taka osoba przy składaniu zamówieniu poda swojego maila lub zalozy konto, wtedy będziesz otrzymywał dożywotnie prowizje od takiej osoby. Ponadto osoba nie musi kupić od razu, wejście w reflink jest zapamiętane przez kolejne 2 lata. I najważniejsze! Nie zarabiamy czyimś kosztem, nie promujemy czegoś czego nie ma. Może ktoś z Was znajdzie się na tym miejscu w przyszłości:
bk7vnd130ti1.jpg
Tabela przedstawia zarobki z dnia poprzedniego, czołowych użytkowników serwisu.

Jeśli ktoś jest zainteresowany tą formą zarabiania to proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów :)

Użytkownik pointsmaster edytował ten post 08 listopad 2014 - 16:11

• 0
Zarabiaj jak ja w programach:
sh.st
350x19.png?v1.13.5

Każdemu refferalowi oferuje pomoc oraz obszerne poradniki zarabiania [w trakcie pisania]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!