Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

FreshFile.pl - idealne miejsce na twoje pliki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2275 postów

logo.png

FreshFile.pl - nowy hosting z programem partnerskim od administratora Rapidu.net.

Freshfile.pl to innowacyjna platforma wymiany plików stworzona głównie z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach! Nie ograniczamy Ciebie i Twoich potrzeb, dlatego oferujemy Ci pobieranie plików bez jakichkolwiek limitów! Tak! Dzienne limity pobierania to przeszłość! Bez zobowiązać, bez ukrytych kosztów...! Sprawdź nas!

W przeciwieństwie do konkurencji każdemu z naszych użytkowników zapewniamy pełne bezpieczeństwo i anonimowość podczas pobierania plików, a także super szybkie serwery oraz łącza osiągające prędkość do 100Mbp/s. To wszystko sprawie, że korzystanie z Freshfile.pl jest wyjątkowo przyjemne i proste!  

Plany

Zrzutekranuz2014-10-1714511133482.png

Metoda działania serwisu

Zliczamy wszystkie pobrania, nieważne czy użytkownik pobierający posiada konto premium czy free. Każda próba oszustwa wiąże się z zablokowaniem konta, oraz brakiem możliwości zrealizowania wypłaty.

Wypłaty realizujemy w maksymalnie 5 dni roboczych od daty zlecenia na konto bankowe lub paypal. Minimalna kwota wypłaty to 30zł.

Szanujemy prawa artystów i wydawców. Każde zgłoszenie o naruszeniu praw autorskich zostaje dokładnie sprawdzone. Jeżeli plik narusza prawa DMCA zostaje natychmiast usunięty.

Obecnie trwają prace nad serwisem. Otwarcie już w krótce.

Czysty Link: freshfile.pl

ZAREJESTRUJ SIĘ Z REFA

• 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

Siec Afiliacyjna

faldino

faldino

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Wrzucal juz ktos jak z naliczaniem?

• 0

scofi16

scofi16

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów

Jak miał wrzucać skoro jeszcze nawet nie można się zarejestrować :P

• 0

DzienDobry

DzienDobry

Żaczek

• Użytkownik
  • 223 postów

Bez podziału na państwa :D?

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2275 postów

Bez podziału.

Rejestracja otwarta.

Mój reflink: http://freshfile.pl/...OzLudrVNpWhDRE/

Pomagam oczywiście ;)

• 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

Sherman

Sherman

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 10 postów

Nie ma FTP  :-/

• 0

maniek1973

maniek1973

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Zapowiada się na wielka LIPĘ!!! Kod sms nie działa i mimo zgłoszenia błedu od 2 dni żadnej odpowiedzi ze strony administratora, zaryzykowałem zapłaciłem przelewem za 7 dni / o dziwo to działa/ ale cóż z tego jak od 2 dni przy próbie uploadu dostajemy taki komunikat : upload chwilowo niedostepny...

• 0

DzienDobry

DzienDobry

Żaczek

• Użytkownik
  • 223 postów

Czyli rozumiem ,ze falstart... hm ,nie wiem czemu ,może jestem zbyt pesymistą ,ale takie miałem przeczucie :D

• 0

Amator

Amator

Żaczek

• Użytkownik
  • 113 postów

Z tego co mi wiadomo to jeszcze nikomu nic nie wypłacili.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!