Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

catshare nie zalicza mi pobrań

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

wyborowy12

wyborowy12

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Witam tam jak w tytule nie zalicza mi pobrań na catshare.

Czy to moze być spowodowane tym że wszystkie pobrania są zaliczane o danej godzinie ?

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Możesz podać więcej szczegółów? Jak wywnioskowałeś, że CS nie zlicza Ci pobrań?
  • 0

wyborowy12

wyborowy12

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

pobrałem plik z innego komputera jak i innego ip, pobranie sie nie pokazało 

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Być może to chwilowe zawirowanie, a może nie pobrałeś w pełni tego pliku.
  • 0

demonick

demonick

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów

podbijam temat, mam dokładnie DZIŚ tj. 10.03.2015r ten sam problem.

Jako nowy użytkownik hostingu plików catshare wgrałem sobie plik na próbę dokładnie o wielkości 5.83MB aby sprawdzić "jak to się je" i czy z kontem wszystko w porzadku.

Po wgraniu pliku, sam plik w formacie RAR ściągnołem dwukrotnie

- poprzez przeglądarkę Firefox

- poprzez dodatek DownThemAll! 2.0.18

w obu przypadkach catshare nie zaliczył mi pobrań i nadal występuje 0 [ zero ] pobrań.

O co chodzi? zważywszy na to, że w samym regulaminie jest zapisane, iż serwis akceptuje wielokrotne pobrania z jednego adresu IP - ten fakt mówi o zupełnie czym innym, bądź o błędzie samego serwera, przeciążeniu czy czym? 

czy ktoś może mi odpowiedzieć o co chodzi? bo na dzień dobry nie mam zaufania już na starcie co do lojalnego naliczania KAŻDEGO pobrania pliku.

EDIT: plik ściągnąłem jako darmowy użytkownik oraz jako uzytkownik premium... nadal nic ( próba odbyła się juz 5x !!! )

Użytkownik demonick edytował ten post 10 marzec 2015 - 18:43

• 0

demonick

demonick

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów

witam ponownie...

przeprowadziłem mała akcję z konkurencyjnym serwisem ( warezowym ) plik wgrany o godzinie 18:49

stan na godzinę 20:23  => 0 pobrań ( prawie 2 godziny po wrzuceniu pliku i pobraniu go ponad 35x z różnych adresów IP konta free&premium) dowód http://zapodaj.net/c...ea9733.jpg.html

stan na godzinę 22:11 => 1 pobranie! ( 3.5 godziny po wrzuceniu pliku i pobraniu go ponad 35x z różnych adresów IP konta free&premium ) dowód http://zapodaj.net/9...1e84a8.jpg.html

stan na godzinę 08:30 = 1 pobranie! ( to już następny dzień ponad 13 godzin po wgraniu i pbraniu pliku przez ponad 35 osób z różnych adresów IP ) dowód http://zapodaj.net/b...125a08.jpg.html

Catshare nie zareagowało także na pytanie związane z zaistniała sytuacją! brak reakcji na email. Nie zostały złamane żadne postanowienia regulaminu, wszystko odbyło się uczciwie i zgodnie z polityką serwisu catshare.net.

Pomimo tego, iz serwis na dzień dzisiejszy serwuje nam najwyższe stawki za download - jest najmniej wiarygodnym serwisem w moich oczach zważywszy na zaistniały fakt, na który mam prosty dowód w postaci ilości pobrań w stosunku do zaangazowanych osób, które z pewnościa plik pobrały ( mają ów plik na swoim komputerze )

Jestem ciekaw jak Z wami SIĘ ROZLICZA TEN SERWIS I CZY TAK SAMO UCZCIWIE JAK ZE MNĄ. pozdrawiam

Użytkownik demonick edytował ten post 11 marzec 2015 - 09:01

• 0

Monster25

Monster25

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 97 postów

Trochę dziwna sytuacja ale... Z premium nie liczy pobrań. Nie liczy też tych niedokończonych. Nie wierzę żeby wszystkie osoby pobrały do końca.

Jak był przeprowadzany test? Serio pilnowałeś 35 osób żeby pobierały? Nie próbowałeś częściowo tego sam robić zmieniając IP? Jeżeli tak to musisz zmienić nie tylko IP ale również kompa i miejsce (im dalej od miejsca wrzucenia pliku, tym lepiej) Hostingi się w ten sposób zabezpieczają więc przy testach trzeba być ostrożnym ;)

O podobnym przypadku nie słyszałem. U mnie zawsze zliczali pobrania tak jak należy więc albo masz bardzo mało pobrań i pecha albo twoje konto ma jakąś blokadę...

• 0

demonick

demonick

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów

z catshare mam do czynienia nie od wczoraj

lecz po pewnych "saldach" zaczęły mnie zastanawiac pewne sprawy i przede wszystkim saldo wypłat

test był robiony z dużą para i angażem kilku zaufanych osób różnorodność miast oraz IP

oczywiście na próbę także przyczyniły się testy "własne" polegające na pobraniu z konta zarówno free jak i premium swoich plików przeze mnie samego.

najlepsze jest to, że gdyby system zliczał tak uczciwie pliki

- to chociazby z opcji FREE na 10 plików 10 plików było by zaliczonych... dziś zaliczył wybiórczo 2

- z opcji premium - nie nalicza w ogóle plików! ani jednego

nie jestem świeżakiem i swoje juz na uploadzie zarobiłem... ale ten test mówi sam za siebie... catshare nie jest w stosunku do nas uczciwe. ( albo maja zwalony system naliczania )

• 0

Monster25

Monster25

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 97 postów

- to chociazby z opcji FREE na 10 plików 10 plików było by zaliczonych... dziś zaliczył wybiórczo 2

- z opcji premium - nie nalicza w ogóle plików! ani jednego

Zobacz co napisałem wyżej. Z opcji premium nie zlicza na kasy. Tak było jest i będzie...

• 0

demonick

demonick

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów

a które serwisy zliczają jeszcze premium.

wybacz pytanie ale jestem zielony w temacie

• 0

Monster25

Monster25

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 97 postów

Z polskich hostingów korzystałem tylko z catshare. O innych moja wiedza jest niewielka ;)

• 0

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Mi tam zawsze zlicz tak jak ma być. Napisz do admina on Ci powinien wytłumaczyć dokładnie o co chodzi!

• 0

Forum o zarabianiu - ciekawe miejsce w sieci

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!