Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Wypłata pieniędzy z PPD

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

harpagon

harpagon

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 16 postów

Witam, zarobiłem na ppd około 115$ na turbobit, rapidgator i freakshare. W związku z tym mam pytanie, co mam zrobić dokładnie, gdzie przelać tak aby jak najmniej z tego stracić, najpierw na Webmoney, to sie domyślam a co dalej?

• 0

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

Cześć, potem musisz jakimś exchangerem przelać na PayPal a potem na swoje konto, ja bynajmniej tak zawsze robię.

Tu masz stronę która przelewa kase z Webmoney na PayPal: https://www.xmlgold.eu/

• 0

Trybson

Trybson

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

Hosting płaci Tobie to na WebMoney, Ty używasz pośrednika, który Ci wymieni to na hajs na PayPalu, a z PayPala wypłacasz na konto bankowe.

Tyle że XMLGold nie wypłaca na PayPal i pobiera wysokie prowizje wypłacając na konto bankowe.

Ja od roku korzystam z EXChangeX. Nigdy nie wydymali, zawsze na czas. Prowizja 5% lub 5$, gdy mniej niż 100$ przerzucasz.

Zarejestruj się z mojego refa, jeśli możesz :) Nic nie tracisz.

http://exchangex.ru/...ng.php?who=5155

Użytkownik Trybson edytował ten post 23 czerwiec 2014 - 18:45

• 1

harpagon

harpagon

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 16 postów

Dobra,a jak mogę przesłać pieniądze z turbobit na paypala, bo założyłem już konto, wybrałem opcję ze ma wpłacać na paypal, a gdzie jakieś dane? Wystarczy Identyfikator przelewu w te okno?

• 0

harpagon

harpagon

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 16 postów

ref

• 0

lolekxp

lolekxp

Początkujący

• Użytkownik
  • 8 postów

Może lekko odkopię, ale tu jest rzetelna osoba do wymiany PP, WebMoney -> Bank, jego gg: 10684544, wystarczy napisać z góry że chodzi o wymianę WMZ -> Bank, kiedyś parę dolców wymieniałem bo testowałem systemy płatności.

Pozdrawiam,

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!