Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

klika pytan od amatora

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Barher4

Barher4

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 25 postów

1.Oplacalne jest uploadowaie gier ps2 i psx 

2.Skad moge pobierac gry,filmy,muzyke,gry ps2,ps3 z pelna predkowscia za darmo wykluczajac torrenty?chodzi mi o takie strony jak dodane.pl sa tam filmy ale jest ich malo

3.Co lepiej uploadowac nowosci czy stare pliki nowych jest duzo na forach

4.Czy na stronie megaszafa.com pliki zostaja na stale czy usuwaja sie po 30dniach.

5.Dodaje haslo do kazdego  archiwum barher4 moj nick czy zmniejsza to pobrania chodzi mi o to ze niektorzy remaca a ja haslem sie zabezpieczam?

6.Czy przez ftp pliki szybciej wgrywaja sie na serwer?

7.Czy mega szafa oraz fileshark posiada ftp?

8.Czy za upload jest jakas kara,grzywna?

9.Da sie zarabiac na chomikuj?

10.Da sie ominac transfer na chomikuj?

Z gory dziekuje za pomoc

• 0

8e9ab8af29792.jpg

oVerrr

oVerrr

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 77 postów

Było tysiąc i więcej razy. poczytaj.

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
1. W tym momencie odpuściłbym uploadowanie na te stare konsole, bo ilość pobrań będzie znikoma.
2. Ciężko będzie coś znaleźć wykluczając sieć p2p. Możesz zakupić premium na jakimś hostingu i z niego pobierać, jednak zwróć uwagę na jego popularność, byś znalazł to czego szukasz.
3. Zarówno nowe pozycje jak i wyśrubowane klasyki schodzą nieźle. Sęk w tym, że szlagierów danego dobra jest mało, a starocie, które nie cieszą się popularnością nie są opłacalne.
4. Nie wiem niestety :). Natomiast w odpowiednim dla tego hostingu wątku na pewno znajdziesz interesujące Cię informacje.
5. Pobrania remote nie są zliczane, zatem hasło nie wpływa na ilość pobrań Twojego pliku.
6. Nie. Wgrywa się je wygodniej, bo nie trzeba uruchamiać przeglądarki, która generuje duże obciążenie.
7. ---
8. Teoretycznie tak, w praktyce pierwszym odpowiedzialnym za rozpowszechnianie plików jest hosting (patrz: afera MegaUpload).
9. Teraz już nie, bądź jest to utrudnione, natomiast zawsze możesz próbować sprzedać konto, na którym jest dużo punktów. To jedyna forma zarobku za pośrednictwem tej strony.
10. Nie da się.

Overr, nie tolerujemy takich postów na forum...
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!