Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online


Możesz nas wesprzeć!


Zdjęcie

SalesMedia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
afilia

afilia

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 5 postów

Nie widzę wymienionej wśród sieci afiliacyjnych platformy SalesMedia - http://www.salesmedia.pl/

 

Wdrażają oni dobre praktyki i zachodnie wzorce, gdzie 90% programów jest rozliczanych w modelu CPS. Swoje doświadczenie przekładają na ciągłe udoskonalanie narzędzi i nowych form reklamowych. Tworzą sieć, która wspiera każdego Wydawcę, dając przy tym czytelne warunki współpracy z Reklamodawcą. Nie stawiają na ilość - najważniejsza jest jakość i zadowolenie każdej współpracującej z nimi osoby.

 

Przejrzałam programy, które są u nich dostępne, oferta wydaje się być naprawdę interesująca. Wśród Reklamodawców SalesMedia są, między innymi: T-Mobile, Play, Orange, Groupon, citibank, Bank BPH, Alior Bank i wiele innych (blisko 100 Reklamodawców).


  • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.