Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online

Możesz nas wesprzeć!

Zdjęcie

Monetyzacja baz danych/baz mailingowych

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Bartuss

Bartuss

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów
Dzień dobry wszystkim,

czy znasz nowe źródło dochodu jakim jest baza mailingowa?

info_make_cash_monetyzujemy.png
FORMULARZ:                  http://monetyzujemy.pl/#form

O mojej firmie możecie poczytać na łamach: 

http://mamstartup.pl...lomiej-adamczyk

http://affmarketing....ngowych-wywiad/

Klienci, którzy nam zaufali

dopasowani.png mynight_logo_big.pngwarezdark.pngnapi-projekt.pngselligo.png4drivers.png

Moja historia

Sam osobiście tematem zarabiania w Internecie zająłem się już jakieś 10 lat temu, gdzie zarabiałem tak jak prawie wszyscy zaczynali...czyli robiłem projekty stron internetowych za 300 zł ;). Do dzisiaj pozostała mi znajomość Photoshopa, którą czasami wykorzystuję.

Misja firmy

Ja osobiście wierzę, że przyszłością reklamy Internetowej jest jej automatyzacja. I do tego dążę również w Monetyzujemy.pl. Ktoś pewnie z Was mógł skojarzyć naszą działalność ze spamem, bo wysyłamy reklamę na mailing i tutaj muszę wyprowadzić część z Was z błędu. Tworzymy specjalni autorski SUPER MONETIZE SYSTEMTM gdzie analitycy analizują, które konkretne reklamy podobają się i są najbardziej skuteczne w wybranych segmentach odbiorców (tz. targetach). Ponieważ, moja firma będzie działać i rozwijać się tylko wtedy, gdy będziemy kierować reklamy do użytkowników którzy chcą je oglądać.

Cel firmy

Tak jak każde młode przedsiębiorstwo, chce, aby moja firma również sprawie się rozwijała, dlatego współpracuje z dostawcami baz mailingowych oraz zaczynać konsultacje programistami Big Data, gdzie cały czas staram się ulepszać proces zachodzący w mojej firmie. Mamy aspiracje międzynarodowe i są już w tym zakresie pierwsze sukcesy.

Kogo poszukuje do współpracy?

1.      Właścicieli: serwisów internetowych, aplikacji mobilnych/facebookowych, sklepów lub usług internetowych oraz baz mailingowych.

2.      Osób, które potrafią generować bazy mailingowe w szybki i systematyczny sposób (również na innych rynkach, nie tylko w PL).

3.      Analityków Big Data i programistów, którzy potrafią wykorzystywać i analizować duże zbiory danych pod względem reklamy internetowej.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dodatkowo w 2012 stworzyłem konferencję Mentorzy e-Biznesu gdzie filmik możecie zobaczyć TUTAJ.

W razie pytań, jestem dostępny. Odpowiem tutaj albo na mailu. Dodatkowo, zapraszam na kawę do naszego biura w Krakowie

Użytkownik Bartuss edytował ten post 30 marzec 2016 - 14:49

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.