Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online


Możesz nas wesprzeć!


Zdjęcie

KSW 27 - Jak zarobić na ShareBay?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Karczu

Karczu

    Administrator

  • Administrator
  • 5471 postów

 

 

Niedawno opublikowałem poradnik Jak zarobić na KSW27 na BlogLock, teraz dla dopełnienia przedstawię poradnik jak zarobić na tym evencie również na ShareBay.net smile.png

 

 

ksw27_logo.png

 

 

 

1. Pobieramy ten plik video (klik!).

 

2. Logujemy się na ShareBay.net i przechodzimy do zakładki Add -> Video

 

3. Uploadujemy pobrany filmik, tytuł dajemy w stylu: KSW 27 LIVE STREAM, KSW 27 TRANSMISJA itp.

 

 

W pewnym sensie już gotowe wink.png Na ShareBay.net wszystkie mirrory są multijęzyczne, więc możecie wybrać dowolny mirror, który będziecie promować. Od siebie polecam główny mirror ShareBay.net oraz VideoBay.tv.

 

 

 

Jeżeli macie własną stronę internetową (np. skorzystaliście z poradnika BlogLock) możecie osadzić własny player na Waszej stronie!

 

W tym celu proszę przejść do Waszego linku z video na głównym mirrorze ShareBay.net. Na dole powinno być widoczne pole "Embed code" - kopiujemy ten kodzik i możemy go wkleić na naszą stronę internetową, aby mieć taki player, jaki jest dostępny np. na http://ksw27.streams24.tv (ten drugi).

 

Jeżeli chcemy, aby owy przekierowujący player przenosił do innego mirrora niż Sharebay.net, należy przejść do zakładki Manage, następnie przy naszym video kliknąć na ikonkę icon_url.png.png i w opcji Default link/mirror wybieramy mirror na jaki chcemy, aby nas przekierowywało.

 

 

 

Jak widzicie na ShareBay możecie zarabiać bezpośrednio promując link do mirrora, a możecie użyć go jako dodatkowego playera na BlogLock wink.png

 

Jakiego sposobu byście nie wybrali, życzymy wysokich zarobków!


  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

 

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.