Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online


Możesz nas wesprzeć!


Zdjęcie

Poszukiwany mentor


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Paweloso

Paweloso

  Świeżo zarejestrowany

 • Użytkownik
 • 29 postów

Witam,

po upadku EgoFiles odechciało mi się PPD, przynajmniej tymczasowo.

Z tego powodu chciałbym spróbować swoich sił w PPA: tutaj jestem raczej zielony - mimo iż ogarniam podstawowe pojęcia i mechanikę działania, nic do tej pory nie zarobiłem.

 

Niestety na stronie http://sharebay.pl/m...y-sharebay-net/ rubryka "Mentorzy ShareBay.netjest pusta, dlatego ze sprawą zgłaszam się do Was tutaj.

Jestem pewien, że w przeciwieństwie do EF, na ShareBay nie odwala się fuszerki i że serwis nie zniknie z dnia na dzień ;)

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc, w zamian oferuję oczywiście m.in. rejestrację z reflinka, jako iż nie posiadam jeszcze konta :)


 • 0

#2
Karczu

Karczu

  Administrator

 • Administrator
 • 5471 postów

Jestem pewien, że w przeciwieństwie do EF, na ShareBay nie odwala się fuszerki i że serwis nie zniknie z dnia na dzień ;)

 

Nie ma szans by ShareBay znikło :) A wręcz przeciwnie... 

 

Pisz na support@karcz-provider.com


 • 1

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

 

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.