Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

FileShark.pl - nowy polski hosting

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2275 postów

logo-beta.png

FileShark.pl - spośród morza powstających nam hostingów wyłonił się całkiem nowy Polski hosting plików oferujący Program Partnerski. Jak wiadomo w naszym kraju sytuacja nie wygląda za ciekawie, bo po luce jaką zostawiło EgoFiles nadal brakuje godnego następny. Czy FileShark.pl będzie takim hostingiem? Raczej mocno w to wątpię, mimo że dobrze zaprojektowany design i program partnerski są ok to jednak serwis odrzuca tuż na samym początku gdzie każe nam podać dokładne dane do wypłaty wraz z miejscem zamieszkania. To z pewnością odrzuci grono zainteresowanych użytkowników. Na chwilę obecną niestety hosting wypłaca tylko przelewem, czy będą wypłaty na inny instrument płatniczy tego nie wiem, ale już w tej sprawie podjąłem stosowne kroki by się tego dowiedzieć.

Program partnerski ogranicza się do planu PPD:

1b9ab3.png

Metody uploadu:

• FTP

Nasze konto ma dysk 5 TB, na dzień można pobrać dla free usera 20 GB danych (~150kb/s).

Wypłata od 10 zł.

Cennik kont premium:

http://fileshark.pl/premium/kup

Link do strony: http://FileShark.pl

• 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

Siec Afiliacyjna

123mamut

123mamut

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 56 postów
Wypłacił ktoś?
  • 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2275 postów
Tak znajomy dostał wypłatę, którą zlecił na kartę prepaid.
  • 0

noutilus-1(1).gif

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2275 postów
Wypłaty na PP już możliwe.

Dowód:

Zrzutekranuz2014-05-21104648.png
  • 0

noutilus-1(1).gif

123mamut

123mamut

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 56 postów
Nie można kopiować plików w swoim folderze czy mi się zdaje?
  • 0

greenparty

greenparty

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Nie można kopiować plików w swoim folderze czy mi się zdaje?

Nie można ale mają to niedługo wprowadzić.

• 0

Pobieraj filmy, mp3 i inne bez limitów na: http://greenparty.hol.es

zdjecie.jpg

ferens

ferens

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 12 postów

Bardzo polecam hosting, kompletnie żadnych problemów z nim nie mam. Nie kantują, stałe stawki, dysk 7 TB, wypłaty natychmiastowe (pieniądze na koncie w następny dzień roboczy).

• 0

BuraKura

BuraKura

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

Szkoda tylko, że nie zeruje sie limit pobierania, tzn w panelu widać, że się niby wyzerował o północy, ale przy próbie pobrania pisze, że pobrano już 20GB z 20GB.

Widać z tego, hosting nadal jest niedorobiony.

• 0

Amator

Amator

Żaczek

• Użytkownik
  • 113 postów

Fakt wypłacają i jako taka liczą. Brak planu PPS. Zarobek z reguły marny do kota się nie umywa.

• 0

Zero

Zero

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 31 postów

albo się pogubiłem albo przegapiłem.. gdzie na fileshark można wygenerować sobie voucher premium??

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!