Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

Szukam wspólnika do biznesu o zarabianiu przez NET


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
biznesnet

biznesnet

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 1 postów
Witam serdecznie !
 
Poszukuję do współpracy wspólnika do biznesu online, który mieści się w kategoriach "Zarabiania przez internet". Wspólnie z moim już jednym wspólnikiem stworzyliśmy w 90 % serwis, który będzie odpowiedzialny za pomoc w budowaniu struktur poleconych jak i pozyskiwaniu dla nowych "inwestorów" odpowiednich "sponsorów", którzy będą w stanie wykreować dla każdej osoby odpowiednią ścieżkę rozwoju i sukcesu w tej branży. 
 
Teraz przedstawię o co mi dokładnie chodzi. Chcemy ten projekt prowadzić w 3 osoby, które mają pojęcie na temat "Zarabiania przez internet", inwestowania w hyipy, revenue share, ponzi itp. A więc podsumowując szukamy osoby, która ma spore doświadczenie w kwestii zarabiania przez internet i która również ma pomysł co by można jeszcze ciekawego dodać do naszego serwisu. Czyli ma pomysł, który nie został zrealizowany z jakiś tam powodów ale który może przynieść dodatkowe dochody, oczywiście pomysł ten musi koniecznie mieścić się w kategorii "Zarabiania przez internet, hyipy, ponzi, inne formy zarabiania przez internet". Warunkiem koniecznym jest wiedza na temat "Zarabiania przez Internet" jak i również niszowy pomysł na dodatek zarobkowy z wykorzystaniem już naszego serwisu. Mamy programistów, grafików, a więc z wdrożeniem owego pomysłu, jeżeli oczywiście będzie ciekawy nie będzie problemu.
 
Więcej szczegółów przedstawię w rozmowie indywidualnie z każdą zainteresowaną osobą.
 
Zainteresowane osoby proszę o kontakt e-mail:
 
inwesgroup@gmail.com
 
Pozdrawiam

  • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!