Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

konto exsite

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

klanik

klanik

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 80 postów

co trzeba wykonać, nie wiem jakiegoś vipa miec? wpłacić jakieś pieniążki żeby nie mieć captchy przy komentarzach?

• 0

Siec Afiliacyjna

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Tak, konto Vip usuwa konieczność przepisywania kodu przy komentowaniu. Bez captchy komentują również uploaderzy.
  • 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2275 postów

Na chwilę obecną konta VIP nie są dostępne do zakupu z tego co wiem, więc aby mieć konto bez captchy należy starać się na początku o rangę Trial Uploadera.

Warunki jakie należy spełniać znajdują się tutaj: http://www.exsite.pl/rangi.html

• 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

klanik

klanik

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 80 postów

a konta trial uploadera czy vipa po ile mozna kupic?

• 0

Shaki

Shaki

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 322 postów

a konta trial uploadera czy vipa po ile mozna kupic?

Umiesz czytać ze zrozumieniem tam rang nie sprzedają kiedyś można było kupić VIPa a rangę trzeba zdobyć a nie kupić

• 0

klanik

klanik

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 80 postów

A czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? nie napisałem że range tylko KONTO :P

• 0

Shaki

Shaki

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 322 postów

to trzeba było do pisać że od kogoś :) dobra to VIPów jest mało koszt koło 30-50zł a trial uploadera koło 80-100zł wiec ogólnie drogo

• 1

Amator

Amator

Żaczek

• Użytkownik
  • 113 postów

75 "wartościowych" newsów. Mi to trochę wygląda jak dodatkowe pole do manewru. Przykładowo dodasz tyle newsów i ci powiedzą, że nie były wartościowe. Jeszcze kilka miesięcy temu należało dodać 50 newsów. Tyle też dodałem i 0 jakiejkolwiek odpowiedzi na moje zgłoszenie na trial uploadera po dziś dzień. A było to jeszcze pod koniec listopada. Któryś z moderatorów tylko odpisał, że należy poczekać 30 dni i na pewno dostanę odpowiedź.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!