Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Jaki vps?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

PPayPodlo

PPayPodlo

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 20 postów

Witam.Zastanawiam się nad kupnem vps ishell za 20zł i myślę że to dobra oferta.Chyba że polecacie jakiś inny vps najlepiej jakby był z windowsem ale nie koniecznie musi być.Używał będę ogólnie do uploadu ale myślę żę przy okazji postawił bym server do minecrafta.Da radę posawić go na linuxie bez użycia hamachi czy trzeba na windowsie?

• 0

Lupus

Lupus

Żaczek

• VIP
  • 194 postów

w ishell kupisz tylko i wyłącznie konto shell, więc nie postawisz sobie na nim servera do MC. 

Użytkownik Lupus edytował ten post 05 kwiecień 2014 - 07:28

• 1

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2280 postów

VPS to nie maszyna, na której konfiguruje się serwery czy też używa jej do uploadu. Pomyliłeś pojęcie gdyż maszynę do uploadu nazywa się kontem shell, czyli serwerem dedykowanym, na której są takie konta utworzone.

Na koncie shell można uploadować, ale wątpię aby dostawca pozwolił na tworzenie własnych serwerów gier, ponieważ to wymaga uprawnień administracyjnych, których na pewno ci nie da.

Jeśli chcesz postawić serwer do gry i używać go równocześnie do uploadu to najlepszym rozwiązaniem w tej chwili jest zakup serwera dedykowanego. Jeśli nie jest to działalność biznesoa to najlepszym wyborem będzie gamma serwerów ze stajni OVH pod szyldem http://www.kimsufi.com/pl/ Są one typowo nastawione na prowadzenie działalności indywidualnej.

• 1

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

PPayPodlo

PPayPodlo

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 20 postów

Kupiłem tego shella za 20zł i będę go używał tylko do uploadu. Nie muszę się martwić że ukradną mi konto jak będę wrzucał przez weba? Ile mi zostanie miejsca z tych 35GB?

• 0

Lupus

Lupus

Żaczek

• VIP
  • 194 postów

Nie bój się, dostawca nie pozwoli sobie na kradzieże kont. Ucierpiała by jego reputacja i nikt by od niego nie kupił shelli (czyli stracił by więcej niż Ty).

Drugiego pytania nie rozumiem. Jak to ile Ci zostanie? Przecież to zależy od Ciebie. Jak ściągniesz na shella 3 filmy w HD, to Ci się miejsce szybko skończy :P Najlepiej to stwórz sobie konto na chomikuj.pl i tam rób kopie tego co wrzucasz (chomik nie ma limitu miejsca). Czyli ściągasz film, wrzucasz go na wybrane przez Ciebie hosty, a na końcu wrzucasz go na chomika żeby mieć szybki dostęp w razie reuploadu. 

• 1

PPayPodlo

PPayPodlo

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 20 postów
Chodzi mi o to czy linux mi miejsca nie zabierze. Z tego co się dowiedziałem to pobieranie z publicznych torrentów jest zabronione. Rozumiem że ze wszystkich hostingów mogę pobierać i wysłać przez stronę lub ftp i to nie jest zabronione?
  • 0

Lupus

Lupus

Żaczek

• VIP
  • 194 postów

Nie, linux Ci miejsca nie zabierze. Dostałeś ileś tam GB (nie wnikam ile) i tyle dostaniesz. Publiczne torki są zabronione (jedyne wyjście: prywatny dedyk). Możesz pobierać ze wszystkich publicznych hostingów, również wysyłanie przez FU i FTP nie jest zabronione. 

• 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!