Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Oboom.com - Opis Hostingu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

grekuu

grekuu

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 31 postów

powiem tak znalazłem ponad 800 for z xxx wrzucam tam ale za uja pojedyncze pobrania czasem się trafią xD

• 0

Siec Afiliacyjna

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2275 postów

Zrzutekranuz2014-06-22131614.png

• 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

logowolf

logowolf

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 361 postów

bardzo dobrze oby tylko nie kantowali

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Idealny hosting pod muzykę i to w zasadzie jest jedyny serwis dla osób, które nie posiadają konta shell. Ciekawe jak długo się utrzyma.
  • 0

Monster25

Monster25

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 97 postów

Podniesione stawki pięknie wyglądają ale jakie to ma znaczenie skoro Oboom zlicza o 20-30% pobrań mniej niż na początku (kwiecień)...

Wtedy miałem dniówki 6-10 Euro z PPD. Teraz mam problem by mieć 3-4 Euro dziennie. Mówię tak ponieważ na ul nigdy nie odczułem takiego spadku pobrań przy plikach ;)

• 0

Młody

Młody

Początkujący

• Użytkownik
  • 4 postów

Witam. Drugi dzień jestem posiadaczem konta na oboom i powiem tak że jestem zadowolony. Mam jednak takie mały pytanko o co chodzi z PPS na jakiej zasadzie to działa. Obecnie używam planu mix. Mam też nadzieję że hosting nie skończy jak egofiles :]

• 0

greenparty

greenparty

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Podniesione stawki pięknie wyglądają ale jakie to ma znaczenie skoro Oboom zlicza o 20-30% pobrań mniej niż na początku (kwiecień)...

Wtedy miałem dniówki 6-10 Euro z PPD. Teraz mam problem by mieć 3-4 Euro dziennie. Mówię tak ponieważ na ul nigdy nie odczułem takiego spadku pobrań przy plikach ;)

Zgadza się stawki przepiękne ale z tego co zauważyłem kasę dostaje się srednio co piąte pobranie

Użytkownik greenparty edytował ten post 03 lipiec 2014 - 20:08

• 0

Pobieraj filmy, mp3 i inne bez limitów na: http://greenparty.hol.es

zdjecie.jpg

Sherman

Sherman

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 10 postów

PPS to zysk ze sprzedaży kont premium.

• 0

Młody

Młody

Początkujący

• Użytkownik
  • 4 postów

Czy wam też tak stawki poleciały?? Mam plan mix mam plik o wadze 107MB ponad 2100 pobrań a na koncie 33 Euro... Co powinno być ponad 50 Euro...

• 0

DzienDobry

DzienDobry

Żaczek

• Użytkownik
  • 223 postów

Działa ktoś tutaj aktualnie? jak wygląda sytuacja :)?

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2275 postów

Traktuje host jako mirror, nie ma co narzekać nie nalicza najgorzej pobrań ;) Jedyne co odrzuca to pobranie 20% przy wypłacie kasy.

• 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

Młody

Młody

Początkujący

• Użytkownik
  • 4 postów

Hosting były najlepszy gdyby nie walili tak na pobraniach... Powinienem mieć ok 60 Euro a mam tylko 43... Plik o wadze 107MB i 2500 pobrań co daje ok 60 euro a tu ledwo 43... (z innymi plikami po 1000 pobrań do 100MB)

• 0

Monster25

Monster25

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 97 postów

Hosting były najlepszy gdyby nie walili tak na pobraniach... Powinienem mieć ok 60 Euro a mam tylko 43... Plik o wadze 107MB i 2500 pobrań co daje ok 60 euro a tu ledwo 43... (z innymi plikami po 1000 pobrań do 100MB)

Za te 2500 pobrań miałbyś jakieś 20% więcej kasy na uploaded ;) Tam teraz aż tak mocno na pobraniach nie kantują. Wolą rżnąć ludzi na premkach.

• 0

ferens

ferens

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 12 postów

Ponownie zmienili stawki, są nowe jednak tym razem nie lepsze. Mają to zmienić ale kiedy to nie wiadomo.

9.jpg

• 0

Monster25

Monster25

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 97 postów

Hosting się zwija ze sceny i to zostało ustanowione 26 lutego 2015 roku. Aktualnie w trakcie likwidacji. Koniec marzeń o wypłacie. Można dać do scamu...

http://nw.powernet.c...0&lang=4&sort=0

Użytkownik Monster25 edytował ten post 04 marzec 2015 - 16:46

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów

Hosting został przeniesiony do działu SCAM. Odradzamy korzystania z niego.

• 0

ptpdul

ptpdul

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Mnie okantowali (w 2014r.). Nie odpowiadali na maile z reklamacją. Wywaliłem wszystkie pliki i im przesłałem screen z pustym nic. Tyle mojego.

Może wypłacają niektórym, żeby częściowo uwiarygodnić swoją uczciwość. Jak ktoś chce to niech ryzykuje.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!