Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

Problem z wypłata

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

klanik

klanik

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 80 postów

zamiast wmz-purse podałem WMID. Dopiero teraz się zorientowałem ;x jakieś pomysły?

• 0

Shaki

Shaki

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 322 postów

to edytuj sobie w ustawieniach jak za późno napisz do nich tu nie ma problemu na pewno CI wypłacą :) gorzej jak byś się pomylił na Bitshare :)

Użytkownik Shaki edytował ten post 28 luty 2014 - 01:25

• 1

klanik

klanik

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 80 postów

payout mam zero to chyba zdążyłem zeedytować, tak? :D

• 0

klanik

klanik

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 80 postów
Payout sum  

to jest co zostało wypłacone czy co dopiero mi wypłaca?

Total paid USD $24.37

tak samo co to znaczy? :D

znam angielski mniej wiecej bardziej mniej, ale w tym sie pogubilem :D

• 0

Shaki

Shaki

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 322 postów

że tyle Ci dotychczas wypłacili

a wypłaty i ich stan możesz sprawdzić tu

http://rapidgator.net/Payment/Payment

• 1

knopek

knopek

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 15 postów

to moja pierwsza wypłata i w czwartek niby wypłacili, status Paid ale na webmoney kasy nie ma.

2014-08-18 2014-08-24 34 2014 15.86 Webmoney Z187158****** 2014-08-21 12:58:14 Paid

2014
a co to jest ta druga data ? 2014-08-24 ? to wtedy wypłacą realnie ?

Użytkownik knopek edytował ten post 23 sierpień 2014 - 06:43

• 0

Shaki

Shaki

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 322 postów

Tymi datami się nie sugeruj teraz są w cały świat ta kasę dostaniesz za miesiąc czyli 21 września

• 1

knopek

knopek

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 15 postów

Tymi datami się nie sugeruj teraz są w cały świat ta kasę dostaniesz za miesiąc czyli 21 września

ło kur.... heh ale to chyba i tak o wiele szybciej od bita ? :)

nie ma to jak kiedy ego w ten sam dzien od zlecenia............

• 0

tusz84

tusz84

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 75 postów

Prawda co shaki napisał, teraz z ok miesięcznym opóźnieniem wypłacają kasę. Ważne jest tylko to, że wciąż płacą i można na tym dobre sianko wyciągnąć!

• 0
Jest wiele sposobów zarobku przez neta, jednak dużo jest pułapek, ważne żeby dostrzec potencjalne zagrożenie i ustrzec się go!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!