Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

[Poszukuję] Osoby do rozsyłania postów z linkami.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

hooma20

hooma20

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

Witam.

Poszukuję osoby do rozsyłania postów z linkami.

Przygotowuję bbcode, a Ty go jedynie (jeśli trzeba) przerabiasz by był poprawny na każdym z for.

Liczą się tylko polskie fora.

Koszty? Vouchery Egofiles, doł. GSM lub PayPal.

Na początek muszę Cię przetestować za free, sprawdzając dodane przez Ciebie posty. Po akceptacji możemy rozmawiać dalej.

Kontakt: PW lub bardziej preferowany mail hoomabt@gmail.com

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2276 postów
Frajerzy ręce w górę!
  • 1

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

jasiek

jasiek

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 53 postów

beka ;D

• 0

hooma20

hooma20

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

W jakim sensie frajerzy? Bo jestem nowy? Chyba trzeba się zarejestrować aby móc napisać, no cóż.

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2276 postów
Chodzi o to że robisz sobie drogę na skróty, która jest nie opłacalna dla osoby, która miała by rozsyłać twoje szablony bo sama w rzeczywistości może robić szablony ze swoimi linkami.

Pośredniczenie w takim czymś jest po prostu idiotyzmem bo po co ktoś ma być pośrednikiem skoro może od razu robić to w 100% sam.
  • 1

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1058 postów

Na początek muszę Cię przetestować za free, sprawdzając dodane przez Ciebie posty. 

A czy ja wyglądam na chińczyka robiącego za miskę ryżu? To chyba jakiś żart jak myślisz że za darmo ktoś będzie rozsyłał ci posty :lol:

• 0

6wHy6rY.png

hooma20

hooma20

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

A czy ja wyglądam na chińczyka robiącego za miskę ryżu? To chyba jakiś żart jak myślisz że za darmo ktoś będzie rozsyłał ci posty :lol:

No tak, zero bezpieczeństwa dla zlecającego, najlepiej żebym od razu dał Ci stówę i czekał na lipe.

Użytkownik hooma20 edytował ten post 27 luty 2014 - 20:41

• 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1058 postów

Ta a jaką mam gwarancje że po "teście" nie pójdziesz szukać innego jelenia? żadnej, podziękuje bardzo

• 0

6wHy6rY.png

BaTi

BaTi

Żaczek

• Użytkownik
  • 231 postów
kup sobie postera i rozsyłaj :o
  • 0

hooma20

hooma20

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

Zmiana.

Teraz żeby nie było na początek aby móc się bliżej poznać dam link do programu, w którym wklepane jest moje konto premium na egofiles.com i możesz korzystać. Program to akcelerator pobierania Mipony. Praktycznie nie różni się od IDM i podobnych.

Jak będziesz wysyłać prawidłowo i nie oszukasz, to otrzymasz konto na wyłączność,a w razie profitów, pogadamy o większych rzeczach.

• 0

betclic666

betclic666

Żaczek

• Użytkownik
  • 122 postów

Kto za jakąś gównianą premkę w czasach generowania będzie się pocił przed kompem kilka godzin, jeszcze w taką pogodę, kiedy może iść do normalnej pracy (ja zaraz po gimbazie pracowałem, więc nie mówić, że się nie da), wyjść na spacer z dziewczyną, na rower, co tylko chcesz.  Nie ma głupich mój drogi. Jak już ktoś ma się w tych czasach babrać w coś takiego to pozostaje liczyć samemu na siebie i powinieneś sam się o tym przekonać patrząc chociażby na ten temat.

• 0

marekjarek5

marekjarek5

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 81 postów

Oferta jest czysto handlowa a forum traktuje o zarabianiu więc ja się jej chętnie podejmę. Powiedzmy za drobne 10 groszy per jeden zamieszczony post.

• 0

Amator

Amator

Żaczek

• Użytkownik
  • 113 postów

Gdzie tu logika, a gdzie zysk ? Przez shella może sobie wrzucić każdy i cały zysk mieć dla siebie.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!