Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online


Możesz nas wesprzeć!


Zdjęcie

Ataki na ShareBay - informacja i bonus


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Karczu

Karczu

    Administrator

  • Administrator
  • 5471 postów

tlo.png

 

 

W dniu dzisiejszym na wskutek ataków ok. godz. 14:30 nastąpiła przerwa w działaniu serwisu i trwała praktycznie nieprzerwanie aż go godz. 20:00.

Była to najdłuższa przerwa w działaniu serwisu od momentu jego powstania. 

 

Nie jest to jedyny atak, który ostatnio przechodzi przez nasze serwisy (atakowany był także BlogLock, który działa nieprzerwanie oraz jeden inny serwis).

 

 

Staramy się neutralizować wszelkie próby ataków, ten na ShareBay był najbardziej odczuwalny, ponieważ zawiodły zabezpieczenia, które wzajemnie się zablokowały. Obecnie dokładamy wszelkich starań, aby strona działała możliwie płynnie mimo wciąż generowanych bardzo dużych obciążeń.

 

 

W ramach zadośćuczynienia wszystkim zarabiającym Użytkownikom (tym, którzy w ostatnim tygodniu zdobyli minimum 1 leada na swoje konto) nie będziemy naliczać fraudów na konta z leadów, które się im przytrafią za leady od dnia dzisiejszego do końca przyszłej niedzieli (23 lutego, godz. 23:59). Oczywiście wszystko podlega naszej kontroli i jeżeli zauważymy, że ktoś usiłuje sztucznie nabijać leady (bardzo łatwo to wykryć), zostaną mu one zablokowane, a on sam zostanie odpowiednio nagrodzony blokadą konta.

 

 

Wszystkich zarabiających Użytkowników zapraszamy niniejszym do równoległego korzystania z niezależnego od ShareBay BlogLock Plugin - nawet w przypadku awarii na ShareBay, Wam wciąż pozostanie na blogu gateway, którego dodanie do wpisu to zawsze tylko jedno kliknięcie, więc w żadnym wypadku nie dokłada Wam pracy, a świetnie optymalizuje zysk. Więcej informacji: http://uploaduj.com/...-platformę-ppa/

 

 

Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności.  Walczymy z tymi, którym nie na rękę są nasze ostatnie działania.

 

 

Z pozdrowieniami,

ShareBay Team


  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

 

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.