Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

Uploaded.to - Dowody Wypłat

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
[align=center]Dołączona grafika

Na wypłatę czekałem coś kolo 10 dni od zlecenia[/align]
  • 0

dafid95

dafid95

Żaczek

• Użytkownik
  • 139 postów
gratulacje ;) szkoda,że na fileserve nie płacą w Euro :P
  • 0
[align=center]|Chcesz zarabiać na uploadzie !?|
|NAPISZ NA GG: 672-30-66|[/align]

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
Zleciłem wypłatę coś ponad 21€, jednak pobierają 20% opłatę.
  • 0

dafid95

dafid95

Żaczek

• Użytkownik
  • 139 postów
eh,to w sumie jeżeli dostaniemy wypłatę w dolarach (bez opłaty) to wyjdzie na to samo...
  • 0
[align=center]|Chcesz zarabiać na uploadzie !?|
|NAPISZ NA GG: 672-30-66|[/align]

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
A długo na to zbierałeś?
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
w zasadzie to nie wiem ile, chyba ze 3 tygodnie. Zwłaszcza na pod koniec zarobki spadły dość sporo i już tam nie upię, mimo to mam tam już 2€ więc może kiedyś tam wrócę
  • 0

elo13

elo13

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 40 postów
wyplata doszla na nastepny dzien , byla to wyplata testowa co prawda stracilem 4 euro ale mowi sie trudno. teraz lece do 100 euro (juz mam 8 :D ) wrzucam tylko na 1 forum ! i do tego nie uzywam nawet shella tylko remote :)

Dołączona grafika
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Nieźle :) A zbierane jak długo?
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

elo13

elo13

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 40 postów
chwila , z genialnym remote fsc -> ul.to to pare dni konto zarejestrowane na pebie mam 27 maja.
  • 0

elo13

elo13

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 40 postów
Dołączona grafika

nie chcialo mi sie do 100 jechac , a juz na nastepna zbieram mam 8 ojro ;o
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Uwielbiam wypłaty w Euro :D A długo zbierałeś?
  • 0

elo13

elo13

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 40 postów
2 tygodnie ale teraz ban do 31 lipca na forum gdzie postowalem (na jednym tylko postowalem)
  • 0

elo13

elo13

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 40 postów
gorsza niz wczesniej ale ujdzie :dodgy:

Dołączona grafika
  • 0

gajor66

gajor66

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów
Nie ma tam przypadkiem limitu 20 euro?
  • 0

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
minimum do wyplaty to 20€ ale zawsze pobierają 20% podatku od zleconej kwoty więc przy zleceniu 20€ dochodzi do Ciebie 16€
  • 0

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
uploaded działa i ma się dobrze, dzisiejsza wypłata:

Dołączona grafika
  • 0

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
W końcu doszła :D zlecona w styczniu na paypala, potem ul.to miało zablokowany paypal i gdzieś na początku marca zlecona do banku, myślałem, że już kasa nie dojdzie a tu miła niespodzianka :D

Dołączona grafika
  • 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość
Żeby nie dublować,

Dołączona grafika

Ostatnia wypłata na ul, więcej już nie chce ich widzieć na oczy.
  • 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość
Uploaded powrócił do gry już jakiś czas temu. Teraz jest najlepszym zagranicznym hostingiem co potwierdza ten dowód wypłaty, zbierany 3 dni:

gallery_721_3_26720.png
  • 0

lib3rty1

lib3rty1

Żaczek

• Użytkownik
  • 205 postów

Usuń swoje imię i nazwisko....

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!