Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online


Możesz nas wesprzeć!


Zdjęcie

EliteMonetize.com - Nowoczesny serwis PPA


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
EliteMonetize.com

EliteMonetize.com

  Początkujący

 • Użytkownik
 • 2 postów

logo.png

 

 

Witajcie, chcielibyśmy przedstawić Wam EliteMonetize.com!

 

 

Zacznijmy od początku, czyli co to jest EliteMonetize.com?

EliteMonetize.com to serwis PPA, na którym możecie blokować widgetami pliki, filmy oraz linki. Aby ktoś mógł otrzymać dostęp do waszych zablokowanych treści, musi najpierw wykonać jedną z ofert. 

 

 

Co trzeba zrobić, aby otrzymać dostęp do EM?

Należy poprawnie wypełnić formularz rejestracyjny, w którym należy podać prawdziwe dane oraz opisać krótko swoje doświadczenie, zarobki, oraz z jakich serwisów korzystaliście do tej pory. Może być oczywiście po polsku, bo pewnie takie by się pojawiło smile.png

 

 

Parę najważniejszych cech EliteMonetize:

 • Stawki 100% (obowiązują do 15 lutego, po 15 lutego zostaną obniżone, ale nieznacznie smile.png )
 • możliwość blokowania filmów
 • możliwość blokowania linków
 • rozbudowane mirrory z możliwością tworzenia opisów zawierających pliki graficzne
 • System referencyjny z opcją, która opisana jest w dalszej części.
 • ciekawe statystyki, z których możemy się dowiedzieć między innymi, z jakich linków ludzie wchodzą na nasze mirrory, ile mieliśmy dzisiaj kliknięć itp. Możemy także sprawdzić statystyki dla każdego pliku oddzielnie.
 • dobry kontakt z ekipą, w której znajduję się między innymi Fararr (mentor GU). Cała ekipa będzie z chęcią pomagała użytkownikom w problemach związanych z zarabianiem na EM.
 • każdy użytkownik posiada swojego account managera, do którego powinien zwracać się z problemami i pytaniami.
 • dla zaawansowanych użytkowników menadżer ofert, w którym możemy tworzyć ustawienia ofert, w których możemy zdefiniować ustawienie dla każdego państwa inaczej) , dla użytkowników, którzy nie chcą tracić czasu na ustawianie ofert polecamy zostać przy standardowym ustawieniu admina, które będzie często aktualizowane.
 • W EM mamy 4 zwykłe mirrory, 1 mirror dla urządzeń mobilnych, który jest mega prosty i dostosowuje się do rozdzielczości ekranu oraz 1 mirror video
 • EM RED, czyli wersja EM dla dorosłych, w której istnieje możliwość uploadowania plików lub blokowania filmów z treściami dla dorosłych. Obecnie w EM RED znajdują się tylko oferty mobilne, czyli takie, które wykonuje się na smartfonach. Będziemy jednak szukać nowych reklamodawców, którzy posiadają również oferty przystosowane do wykonywania na komputerach.
 • W EM RED posiadamy obecnie dwa zwykłe mirrory oraz jeden video
 • możliwość zarabiania na bannerach
 • możliwość wysyłania wiadomości do mentora, refów lub account managera.
 • możliwość pobrania dwóch rodzajów sygnaturek w 3 różnych kolorach.

 

O co chodzi z tym systemem referencyjnym?

Standardowo każdy użytkownik będzie otrzymywał 5% zarobków swoich poleconych ze względu na wysokie stawki, ale istnieje możliwość zmiany tej wielkości. Aby zmienić wielkość procentu, jaki otrzymujemy z poleconych lub z pojedynczego poleconego, trzeba wcześniej uzgodnić z adminem ta sprawę oraz z osobą, która będzie się rejestrowała z naszego polecenia, ponieważ jeśli chcemy zarabiać z poleconej osoby, np. 30%, to osoba polecona powinna o tym wiedzieć i się na to zgodzić, ponieważ jej stawki będą niższe o dany procent, niż normalnie.  

Dzięki temu systemowi, mentorzy oferujący mega dobre techniki zarobku mogą zarabiać ze swoich poleconych więcej niż standardowo smile.png

 

 

Dlaczego warto wybrać EM?

EliteMonetize ma być platformą, w której będziemy oferować wiele sposobów zarobku. Serwis będzie stale rozwijany i udoskonalany o nowe przydatne funkcje.

Posiadamy dobrą doświadczoną ekipę, która zawsze chętnie pomoże, oferujemy miłą atmosferę współpracy oraz zapewniamy wysokie zarobki smile.png

 

 

EM znajduje się obecnie w wersji BETA, dlatego prosimy, żebyście zgłaszali nam błędy, jeśli jakieś znajdziecie (najlepiej na PW), będziemy je na bieżąco poprawiać. Wersję v1 przewidujemy w okolicach wakacji smile.png Obiecujemy, że nie będziemy stać w miejscu!

 

Właściciele EM:

-Fararr  (mentor GU)

-MrNorbi (właściciel GU) 

-meerq

 

 

Serdecznie zapraszamy do przetestowania naszego serwisu.

Życzymy oczywiście wszystkim jak największych zarobków na EliteMonetize i mamy nadzieję, że się u nas zadomowicie! smile.png

 

 

Link: http://elitemonetize.com


 • 0

#2
sewirus

sewirus

  Zaawansowany

 • Tutor
 • 1059 postów

Tutor poleca EliteMonetize.com ;) Zapraszam i polecam


 • 1

6wHy6rY.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.