Jump to content

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Photo

Catshare i dzienny limit

• Please log in to reply
8 replies to this topic

sprzetok

sprzetok

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 12 posts

Witam serdecznie, to moj pierwszy post wiec proszę o wyrozumiałość.

Mam pytanie o Catshare, przeczytałem regulamin i znalazłem tam wpis  :

23. Limit dzienny pobierania danych dla kazdego konta wynosi 20GB (Licznik zerowany jest o północy każdego dnia).

Jak to możliwe ze niektóre osoby maja wypłaty co 2,3 dni co oznacza dzienne pobrania na o wiele większym limicie ?

• 0

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 posts

Limit danych do pobrania to jest to, że Ty możesz 20GB pobrać mając konto premium. 

• 1

wojtasekpl

wojtasekpl

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 67 posts

Po pierwsze nie każdy siedzi na planie PPD, część użytkuje plan PPS(Pay Pery Sale) - dostaję % od sprzedanego premki. Poza tym, gdy ktoś jest ogarnięty to potrafi takie wypłaty wyciągać.

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 posts

Źle zrozumiałeś zapis regulaminu. Limit 20GB dotyczy każdego konta z osobna. Czyli po wykupieniu konta premium nie możesz dziennie pobrać więcej niż 20GB danych pełną prędkością łącza.

Co do wypłat natomiast, to plik udostępniany przez osobę może zostać pobrany przez szereg osób dysponujących takim dziennym limitem, stąd tak szybkie wypłaty.

• 0

sprzetok

sprzetok

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 12 posts

Dziękuję bardzo.

Zacząłem przygodę z Catshare. Pierwszy dzień 1,4 zl za 10 minut pracy. Mam nadzieje że dołączę do Waszego grona.

Ostatnie pytanie, czy tego typu serwisy Catshare sa wypłacalne ?

Edited by sprzetok, 22 January 2014 - 22:30.

• 0

BaTi

BaTi

Żaczek

• Użytkownik
  • 231 posts

Catshare jest wypłacalne na konto bankowe jak i moneybookers.

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 posts

Gdyby nie były wypłacalne to nie czytałbyś o nich w tym dziale.

• 0

modrih

modrih

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 posts

Witam!

Zapytam w wątku - czy jeżeli wrzucę na serwer plik o wielkośći 1024MB, i będę przy pomocy jednego konta premium dziennie wykorzystywał 20 GB (przewidziane w regulaminie) to pobierając tak (Samemu) swój plik przez 1 miesiąc otrzymam wypłatę adekwatną do pobrań? (Miesięcznie udało by się pobrac plik 600 razy z jednego konta).

Moim zdaniem nie otrzymam żadnej kwoty - prócz za pierwsze może drugie pobranie.. i nic więcej. Natomiast jakie jest wasze doświadczenie w tym temacie?

Pozdrawiam

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 posts

CS nie płaci za pobrania kont premium.

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!