Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Hellfile.com - Opis nowego hostingu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

sayan07

sayan07

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 15 postów

logo.png

Jak w opisie przedstawiam nowy (dla mnie wart uwagi) hosting plików. Hellfile.com to hosting, który oferuje nie ograniczoną przestrzeń na nasze pliki. W chwili obecnej możliwy jest upload via Web. Wysyłanie plików z adresu URL oraz FTP dostępne bedą w ciagu kilku najbliższych dni. Pobieranie dla Gości i Darmowych użytkowników to 500 kb/s czyli srednio 200kb/s więcej niż proponują obecne hostingi dla darmowych użytkowników. Hosting oferuje plan PPD a stawki przedstawiam poniżej.

image.png

Jak widać Polska jest w grupie B. Jeżeli uzbieramy 20 USD to możemy je wypłacić na konto Payza. Wypłata odbywa sie automatycznie po przekoroczeniu tej kwoty.

Co tu jeszcze napisać? Hosting jest nowy więc zapraszam do testowania oraz komentowania w tym temacie.

• 0

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

Stawki beznadzieja i jeszcze wypłata na Payza...

• 0

sayan07

sayan07

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 15 postów

Wiesz sam ze dziś dziężko aby w tej branży otrzymać pieniążki via Paypal. Największe firmy bronią się jak mogą aby nie współpracować z hostingami plików.

• 0

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

Jakbyście dodali webmoney i 16 $ dla Polski to chętnie dołączę :P

• 0

sayan07

sayan07

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 15 postów

Myślę,że kwota 16 USD dla Polski nie pojawi się przynajmniej w systemie PPD. Nie teraz;) Reklamodawcy dla Polski są bardzo surowi:) Jeżeli chodzi o formy wypłaty jak najbardziej możemy wprowadzić wypłatę za pomocą WM lub MB jako alternatywę dla Payza.

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2282 postów

Myślę,że kwota 16 USD dla Polski nie pojawi się przynajmniej w systemie PPD. Nie teraz;) Reklamodawcy dla Polski są bardzo surowi:) Jeżeli chodzi o formy wypłaty jak najbardziej możemy wprowadzić wypłatę za pomocą WM lub MB jako alternatywę dla Payza.

Słabe stawki nie przekonają nikogo do tego hostingu bo albo jest lepsza alternatywa albo nikomu się to nie będzie opłacało. Hosting z tego powodu już na starcie nie ma przyszłości w PL, bo program partnerski jest zbyt słaby.

• 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

sayan07

sayan07

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 15 postów

noutilus czy 40% z systemu PPS zadowli Cię? Stawki z PPD + 40% ze sprzedaży kont premium. Uważasz,że takie rozwiązanie jest dobre? Czy może wolisz zarobić 4 usd więcej ale tylko w systemie PPD?

• 0

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

Na rapidgator dla Polski jest 20 $

Na egofiles 14 $

Na kocie 12 $

Na filemonkey 25 Euro

Na turbobit 14 $

Na moim ulubionym hoście qkup.net 10$ niezależnie jakiej wielkości jest plik.

Stawki podałem dla 700MB pliku.

Więc myślę że Wasze 4$ to nawet nie konkurencja :P

• 0

sayan07

sayan07

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 15 postów

No masz rację. Dajmy na przykład Twój ostatni host. Turbobit! Prędkość pobierania daje wiele do życzenia. Ale racje ma zawse uploader. Uważasz, że lepszym wyjsciem bedzie dać kilkanascie usd dla naszysz partnerów ale zmniejszyć download do 80kb/s - 150kb/s (często tak właśnie jest)

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów

Plusiczek za nielimitowane miejsce na pliki. Minusiczek i to dość spory za upodabnianie się do HellShare, na siłę, co nie jest zbyt profesjonalnym posunięciem.

Stawki nie są za wysokie, jednak myślę, że nie ma się co porywać od razu na zbyt wysokie stawki tylko dla zdobycia uploaderów. Lepiej żeby host działał stabilnie na mniejszych stawkach aniżeli podziałał dwa tygodnie i zaczął kantować.

• 0

sayan07

sayan07

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 15 postów

HardPlayer proszę nie obrażaj:) Nie mamy nic wspolnego z HellShare. Proszę napisz dlaczego uwazasz ze jestesmy podobni do HellShare. Hellshare oczywiscie to ładny design ale my znim nie mamy nic wspolnego:)

• 0

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

No masz rację. Dajmy na przykład Twój ostatni host. Turbobit! Prędkość pobierania daje wiele do życzenia. Ale racje ma zawse uploader. Uważasz, że lepszym wyjsciem bedzie dać kilkanascie usd dla naszysz partnerów ale zmniejszyć download do 80kb/s - 150kb/s (często tak właśnie jest)

Prędkość pobierania z turbobita, jak trafisz na 80% dobrych serwerów, jest bardzo dobra oczywiście jak masz konto premium.

Poza tym turbobit nawet w czasach kryzysu uploadingowego, płacił i dawał rade, więc nawet nie macie się co porównywać do takiego giganta, który nawet ACTA, SOPA, PIPA się nie bał.

HardPlayer proszę nie obrażaj:) Nie mamy nic wspolnego z HellShare. Proszę napisz dlaczego uwazasz ze jestesmy podobni do HellShare. Hellshare oczywiscie to ładny design ale my znim nie mamy nic wspolnego:)

logo.png    indeks.jpg

Jak dla mnie lustrzane odbicie :P

• 0

betclic666

betclic666

Żaczek

• Użytkownik
  • 122 postów

Stawka głodowa można by rzec. Nikt nie każe dawać stawek po 40$/1000 lub 100E/1000, bo takie faktycznie bardziej odpychają niż przyciągają (uploadable, filemonkey), ale umówmy się, że te 4$ to kpina jakaś... Nie wiem jakbyście musieli dobrze naliczać, aby ktoś w ogóle zaczął tam wrzucać.

• 0

sayan07

sayan07

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 15 postów

Są nowe stawki:)

CXn324x.png

• 0

tusz84

tusz84

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 75 postów
Szału nie robi dalej, jednak jest lepiej.

1. Jakie obecnie macie plany zarobku (ppd, pps, mix)??
2. Jaka jest prędkość uploadu oraz w jaki sposób można wrzucić plik (ftp, www, monte-remonte :D (remote))?
3. Dla free usera jaka jest prędkość downloadu oraz do jakiej wielkości pliku może taki delikwent pobrać pliki?
4. Jak liczy pobrania 1 na 24h??
5. Czy liczy pobrania z premium jak i free?
6. Oprócz Payza jest inna metoda wypłaty środków?
7. Jest na tym hoście system polecenia?? Jeśli tak to ile %?
8. Jakie są sposoby kupna premium (karta kredytowa, webmoney, bank, itp.) ??

Kilka ważnych pytań, które mają dla mnie i nie tylko znaczenie! :)

Użytkownik tusz84 edytował ten post 27 styczeń 2014 - 01:03

• 1
Jest wiele sposobów zarobku przez neta, jednak dużo jest pułapek, ważne żeby dostrzec potencjalne zagrożenie i ustrzec się go!

BaTi

BaTi

Żaczek

• Użytkownik
  • 231 postów

Jak szybko powstał tak szybko padł :D

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2282 postów

Przeniesiony.

W razie reaktywacji prosimy o informację.

• 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

sayan07

sayan07

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 15 postów

Serwis cały czas funkcjonuje i ma się dobrze. Proszę o przeniesienie tematu jeżeli to możliwe.

• 0

kamikadze22

kamikadze22

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

Serwis cały czas funkcjonuje i ma się dobrze. Proszę o przeniesienie tematu jeżeli to możliwe.

A jest wypłacalny? Masz jakieś dowody wypłat?

• 0

sayan07

sayan07

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 15 postów

Niestety nie mam ale wiesz, że to nie oznacza,że serwis to scam.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!