Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Qkup.net - dysk bez limitu, duże prędkości pobierania, wyplata tylko 10 $

• Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

lib3rty1

lib3rty1

Żaczek

• Użytkownik
  • 205 postów

ok, dzięki za info

• 0

BaTi

BaTi

Żaczek

• Użytkownik
  • 231 postów

Z tego co widze to dysku bez limitu tutaj niema :) 500 GB jest

• 0

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

Jakbyś przeczytał wszystkie wypowiedzi to zauważyłbyś że dodałem info w jednym z postów :P

• 0

BaTi

BaTi

Żaczek

• Użytkownik
  • 231 postów

A no nie czytałem :D

• 0

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

Kolejna wypłatka, ostatnio brak czasu na wrzucanie, więc wypłata nie tak często jak poprzednio :)

Zapraszam:

http://qkup.net/af-46.html

• 0

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

Coraz mniej czasu na wrzucanie, odbija się to niestety na zarobkach. No ale nic kolejna wypłatka jest.

qq.jpg

Zapraszam:

• 0

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

Witam, po dłuższej przerwie w uploadowaniu, wracam z powrotem i ku mojemu zdziwieniu czeka kolejne 10 $ do wypłaty.

Chciałem podziękować moim refom z tego forum, co niektórzy już dawno moje zarobki przebili, więc dziękuje za te kilka dolców które są Waszą zasługą.

Na qkup.net dużo się pozmieniało, strona otrzymała całkiem nową szatę graficzną, teraz wygląda całkiem porządnie i schludnie.

Zostały podpięte nowe dyski i pojemność dla każdego zarejestrowanego teraz wynosi 1000 GB, całkiem przyzwoicie.

Kolejną nowością jest to, że teraz bez problemu można kupić tam konto premium, kiedyś były z tym problemy.

Niestety jest jeszcze jedna zła informacja a mianowicie to że Polska spadła do Grupy C i teraz można za 1000 ściągnięć zarobić 5 $, w praktyce bynajmniej u mnie zarobki się nie zmniejszyły po tym spadku, być może to jest jakiś błąd na korzyść użytkowników :P

Prędkości pobierania się nie zmieniły, są bardzo wysokie, nawet na poziomie 1mb/s dla free usera.

Obecnie do 8 kwietnia jest specjalna oferta która podwaja zarobki 5$ x2 = 10$

To tyle z mojej strony, jak coś to po raz kolejny zapraszam:

Dowód mojej wypłaty poniżej

wyp.jpg

• 0

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

Witam po świętach :) Na wstępie napiszę co zmieniło się na qkup.net od mojego ostatniego posta w tym temacie.

Zakończyła się promocja 2x więcej zarobków, teraz możemy zarobić 5$ za pobranie 1000 plików ponad 100mb przez polaków,

więc na PPD w polsce host odpada.

Zostały uruchomione plany PPS i mixed, w polsce raczej wątpie żeby ktoś kupił od nas z tego hosta premkę, ale na zagranicy napewno jakiś leszcz się znjadzie :P

Za sprzedane premium dostajemy 12 $.

Od niedawna jest dostępna wypłata na PayPal, dobre posunięcie, ale zabierają 3% zarobków jeżeli takowy sposób wypłaty wybierzemy.

Powiększyli miejsce na dyskach dla użytkownika do 2 TB.

Moja opinia:

Kolorowo jak na początku nie jest, ale wydaje mi się że na zagranice host się nadaje nawet na PPD (wyższe stawki), ja osobiście kończe z tym hostem bo większość wrzucałem na PL PPD.

A 5$ za 1000 pobrań to zdzierstwo jest i krętactwo.

• 0

adamramzes

adamramzes

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów

Wiecie cos na temat ustawien qkup.net ? chodzi o to że nie nalicza za pobrania kontak z nimi zerowy  kilka maili i zero odpowiedzi od 2 tygodni .Dziwna sprawa !!!

• 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1058 postów

Jak dobrze widze to został plan PPS 12$ from each sale

• 0

6wHy6rY.png

adamramzes

adamramzes

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów

Jak dobrze widze to został plan PPS 12$ from each sale

Ja też to widzę ,tylko dlaczego koledze nalicza normalnie? czyżby wybrańcy mieli normalny plan za download ?!

• 0

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

Z tego co wiem to wszystkim zmienili na PPS, nawet widnieje tam taka informacja. Pobrania naliczają, ale zarabiasz 0,000 $. Host na Polskę jest do kitu, ale na zagranice, dokładnie do turków, dobrze się nadaje.

• 0

ferens

ferens

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 12 postów

Hosting upadł, chyba można przenieść do scamów.

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2279 postów

Ten temat został zamknięty i przeniesiony do kosza przez moderatora z powodu złamania regulaminu forum.
Jeżeli uważasz, że nie powinien się tu znaleźć napisz prywatną wiadomość do kogoś z ekipy.

• 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!