Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online

FileMonkey.in nowy hosting na horyzoncie.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
70 odpowiedzi w tym temacie

Amator

Amator

Żaczek

• Użytkownik
  • 113 postów

Zobaczymy jak to będzie jak będą musieli zacząć wypłacać. Przydałyby się jakieś dowody wypłat. Niby czeka się ~tydzień na przelew. W necie gdzieś widziałem, że oferowali 50 euro/1000 pobrań jakiś miesiąc temu.

• 0

Monster25

Monster25

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 97 postów

Ja na naliczanie na razie nie narzekam. Codziennie wpada od kilku do kilkunastu euro. Ostatnio zleciłem wypłatę i już następnego dnia (wczoraj wieczorem) pojawiła się informacja że zapłacili. Teraz czekam aż pieniądze dotrą na konto bankowe. Podobno zliczają pobranie z 1 IP raz na 7 dni ale ja w to nie wierzę. Chociaż hosting jest dość podejrzany i może z dnia na dzień zniknąć.

Edit:

Wypłata doszła na konto więc mogę pokazać wam dowód :) Wypłata bardzo szybka bo przypominam że zlecona przedwczoraj.

filemonozj7q.png

przelew5kk39.png

Użytkownik Monster25 edytował ten post 03 styczeń 2014 - 21:09

• 2

quaku77

quaku77

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 12 postów

host sprawdzony = scam  = temat off

• 0

Monster25

Monster25

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 97 postów

Hosting nie przyciąga ale jest wypłacalny i wywiązuje się z stawek za pobrania. Przynajmniej na razie u mnie tak jest i nie mam do nich zastrzeżeń. Trzeba dać im więcej czasu by wydać ostateczną opinie.

Użytkownik Monster25 edytował ten post 06 styczeń 2014 - 19:47

• 0

logowolf

logowolf

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 361 postów

chyba każdy hosting jest na początku obrzucany błotem najwalniejsze to ze placi i pobrania ida dobrze

• 0

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

host sprawdzony = scam  = temat off

jakieś dowody ?

• 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość

Affiliate news 6. Jan 2014 - Linkcrypt broke our site! But its working again.
We started to protect our free downloads with a simple Javascript.
The site Linkcrypt loads Filemonkey.in in one of their frames and places additional ads with their own Javascript.
This resulted in a conflict with our own code and free downloads were not counted successfully anymore.
We have now activated a framekiller (http://en.wikipedia....iki/Framekiller) to solve this problem.
As a result downloads from linkcrypt are now rewarded as usual again.

• 0

Monster25

Monster25

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 97 postów

Poniżej mój 2 dowód wypłaty z Filemonkey.

wypl9kixa.jpg

Użytkownik Monster25 edytował ten post 09 styczeń 2014 - 19:26

• 1

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1059 postów

Ładnie nie powiem że nie :D

• 0

6wHy6rY.png

klanik

klanik

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 80 postów

dopiero co serwis ruszył a ten już 3 stówki wyciągnął :D

• 0

Kaylog

Kaylog

Początkujący

• Użytkownik
  • 8 postów

Aby liczyło mi pobrania z USA muszę mieć premium czy musi je mieć osoba pobierająca?

• 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość

Pobrania powinny być liczone niezależnie od tego czy posiadasz konto ty czy też inny użytkownik.

• 0

Monster25

Monster25

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 97 postów

No i przestało być tak pięknie. Szkoda że tak mocno obniżyli stawki. Co prawda też zależy jakiej wagi kto wrzuca pliki ale mi przy mniejszych plikach już się ten hosting przestaje opłacać :)

• 0

scofi16

scofi16

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów

Nie jest źle bo teraz liczy się każde pobranie, a nie jak wcześniej 1 pobranie z 1 IP raz na 7 dni.

• 0

Amator

Amator

Żaczek

• Użytkownik
  • 113 postów

Porównując dzień wczorajszy do poprzednich zarobek spadł o połowę. Znowu zacznie się wrzucanie za miskę ryżu.

• 0

michas85pl

michas85pl

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 15 postów

Pewnie niedługo zmieniejszą prędkośći pobierania o połowe i będzie kolejny host średniak , ale nie ma się co dziwić jak ludzie wyciągali po 70 ojro dziennie

• 0

BaTi

BaTi

Żaczek

• Użytkownik
  • 231 postów

Przecież nikt wam nie karze tam wrzucać :P ahh polacy zawsze narzekaja xD

• 0

michas85pl

michas85pl

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 15 postów

Czy ja napisałem że narzekam ?? Poprostu stwierdziłem pewne,fakty, które zauważyłem na przestrzeni kilku grubych lat jak w tym działam ...Nie jest to jedyny host na który wrzucam i nigdy nie chce trzymać plików na jednym hoście, 

pozdrawiam

Użytkownik michas85pl edytował ten post 15 styczeń 2014 - 13:25

• 0

BaTi

BaTi

Żaczek

• Użytkownik
  • 231 postów

Czy ja napisałem że narzekam ?? Poprostu stwierdziłem pewne, fakty które zauważyłem na przestrzeni kilku grubych lat jak w tym działam ...Nie jest to jedyny host na który wrzucam i nigdy nie chce trzymać plików na jednym hoście, 

pozdrawiam

Na jednym niema sensu bo w kazdej chwili moze paść, wiec tu masz racje :) Fakt bedzie sredniakiem host trudno zawsze cos kaski wpadnie dodatkowo.

Użytkownik BaTi edytował ten post 15 styczeń 2014 - 13:23

• 0

Monster25

Monster25

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 97 postów

Dla osób wrzucających pliki powyżej 500 mb nie będzie wyglądało to najgorzej biorąc pod uwagę że naliczają za każde pobranie.

Zawsze jest to jakaś alternatywa do wyboru i ważne że hosting jest wypłacalny i nie czeka się na kase miesiąc :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!