Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online

FileMonkey.in nowy hosting na horyzoncie.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
70 odpowiedzi w tym temacie

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość

silder_img.png

[FM] FileMonkey.in

Jest najnowszym godnym uwagi serwisem, który odbiega od polityki innych serwisów tego typu. Oferuje tradycyjnie plany PPD i PPS z zachaczeniem i nastawieniem szczególnie na plan PPD. Strona wygląda bardzo profesjonalnie, a same serwery zachowują się zgrabnie i szybko oraz oferują usługi na najwyższym poziomie.

Programy Partnerskie w serwisie FileMonkey.in:

Pay Per Download [Free] - oferuje nam standardowy zarobek na planie PPD, dotyczy tylko użytkowników nie posadających konta premium.

fe.png

Polska jest brana pod uwagę w planie Free

Pay Per Download [Premium] - oferuje nam zarobek na planie PPD ale dotyczy tylko użytkowników z kontem premium.

feCkbhx.png

Polska nie jest brana pod uwagę w planie Premium

Pay Per Download [Other] - oferuje zarobek na planie PPD ale dotyczy tylko pozostałych krajów nie branych pod uwagę w planach Free i Premium. Użytkownik nie musi posiadać KP aby zarabiać na tym planie.

feiSWRU.png

Polska nie jest brana pod uwagę w planie Other

Pay Per Sale - oferta dla uploaderów zarabiających na planie PPS również nie prezentuje się najgorzej. Otrzymujemy 50% za zakupione konto premium przez osobę trzecią, jednak pieniądze są zamrożone przez okres 6-ciu miesięcy.

Pozostałe informacje:

• Wypłaty realizowane są po uzbieraniu 25 EUR na koncie.
  • Wnioski o wypłaty rozpatrywane są w przeciągu tygodnia.

więcej informacji o Programie Partnerskim

Serwis oferuje nam 2 metody uploadu plików:

• FTP

Wypłaty w serwisie realizowane są na konta bankowe, webmoney oraz możliwe są wypłaty walutą cyfrową BitCoin (BTC)

adres serwisu: filemonkey.in

rejestracja w serwisie (reflink): http://filemonkey.in

728x90_.gif

• 0

enzet

enzet

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

Zajejestrowany z reflinka;)

Trzeba dodać że maksymalny plik to 2 GB, a prędkość downloadu dla free do 250 kb/s, a dla zarejestrowanych 500 kb/s

Ciekawe jak nalicza.

• 0

Lupus

Lupus

Żaczek

• VIP
  • 194 postów

Ja również zarejestrowałem się z refa. 

• 0

betclic666

betclic666

Żaczek

• Użytkownik
  • 122 postów
Zbyt pięknie, raczej scam... Przez tę małpkę wyglądem przypomina nieco wupload. Dosyć duże minimum do wypłaty.
PS: Regnąłem się z refa.

Użytkownik betclic666 edytował ten post 30 grudzień 2013 - 12:36

• 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość
Wypłata znaleziona w sieci:
  • 0

mustache

mustache

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 11 postów

A to moje potwierdzenie pierwszej wyplaty:

• 0

Amator

Amator

Żaczek

• Użytkownik
  • 113 postów

A jak z naliczaniem ? Ktoś testuje ?

• 0

betclic666

betclic666

Żaczek

• Użytkownik
  • 122 postów
Dobrze nalicza jak na razie, ale ego, cat i praktycznie każdy hosting na początku dobrze naliczał...
PS: Ile dostaje się od poleconych?

Użytkownik betclic666 edytował ten post 30 grudzień 2013 - 14:46

• 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów

Pomimo, że hostingi ze zwierzęami w tle z reguły okazywały się niewypałami (no, może poza CatShrare), to życzę mu powodzenia. Prezentuje się naprawdę dobrze. 

• 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

suns

suns

Żaczek

• Użytkownik
  • 133 postów

Kilka wypłat może się uda nazbierać, trzeba testować bo wygląda interesująco. 

• 0

Monster25

Monster25

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 97 postów

Jedno pytanie. Jak jest z plikami, bo za 1000 pobrań z polski dostajemy 25 euro ale nie ma podziału na wielkość pliku?

• 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość
Każdy plik jest liczony tak samo niezależnie od tego jaka jest jego waga.
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Ciekawe co wyrośnie z tej małpki. Trzymam kciuki za nich.
  • 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1059 postów

No ja też. dobrze naliczają oby sie utrzymali.

• 0

6wHy6rY.png

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość
DMCA działa. Właśnie skasowali mi 4 pliki.
  • 0

Monster25

Monster25

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 97 postów

Naliczają za pobrania bardzo dobrze. Jedyne czego mi brakuje to dokładniejszych statystyk bo nie możemy zobaczyć ile jest pobrań danego pliku.

• 0

betclic666

betclic666

Żaczek

• Użytkownik
  • 122 postów
Jakby ktoś chciał konto z prawie 10 euro to pisać pw. Ja już na to dziadostwo nie wrzucam.
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Co jest powodem takiej decyzji?
  • 0

betclic666

betclic666

Żaczek

• Użytkownik
  • 122 postów
Krętactwo i coraz większe kantowanie, a to nie wróży dobrze, zwłaszcza, że jeszcze tydzień nie upłynął odkąd hosting wszedł. Na razie wrzucam na 4 najpopularniejsze (ego, cs, rg, tb) i to wystarczy, a szkoda, żeby mi pobrania uciekały, bo jest tu prędkość dosyć dobra i większość stąd pobiera tylko, że tragicznie naliczają co widać w porównaniu do pierwszych dwóch dni jak zacząłem wrzucać. Oferta cały czas aktualna i raczej się nie rozmyślę, także pisać. Dopiero gdzieś jutro odpiszę.
  • 0

wojtasekpl

wojtasekpl

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 67 postów

Bardzo ładnie leci dla niezarejestrowanych.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!