Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Ściąganie z catshare

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

klanik

klanik

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 80 postów

Przyznam się już na początku że jechałem na remote, ale uzbierałem sumkę na dobrego shella, i chciałbym ściągnąć te wszystkie pliki na shella i wrzucić je jeszcze raz na catshare i na jakiś inny hosting np egofiles. Jest jakaś możliowść ominięcia tego limitu dziennego?

• 0

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

Z tego co wiem na Catshare nie da rady ominąć tego limitu.

Użytkownik Krrish edytował ten post 27 grudzień 2013 - 10:44

• 1

klanik

klanik

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 80 postów

a można jakoś powiększyć limit 20gb?

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2279 postów
Na CAT chyba nie. Na EGO jest możliwość dokupienia dodatkowego transferu.
  • 1

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

klanik

klanik

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 80 postów

a na ego jaki jest dzienny limit?

• 0

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

Tak samo jak na Cat.

• 1

klanik

klanik

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 80 postów

A jest możliwe remote z catshare na jakiś inny serwis? wtedy bym z tego drugiego serwisu  ściągnął. Byle jaki tylko żeby nie było takich limitów

• 0

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

Nie jestem w stanie Ci pomóc w tej kwestii, ale na pewno nie idzie remocić z cat na ego.

A nie możesz wejść na DW i poszukać sobie linków na Tb, potem je ściągnąć na shella, zrobić sobie na chomiku kopie zapasowe i wrzucać kiedy się chce i na co się chce ?

• 1

klanik

klanik

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 80 postów

no w sumie tak, ale wcześniej nie pomyślałem a już mam ponad 500 filmów w tym szablony + nazwy plików do których monio dopasowuje linki

• 0

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

Zawsze mógłbyś wykupić transfer na tych wynalazkach jak rapidox czy innych, ale nwm czy tam są jakieś limity dotyczące ego i cat. Więcej pomysłów nie mam ;)

• 1

klanik

klanik

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 80 postów

a żeby nie usuwali plików na chomiku to jakieś premium czy coś trzeba mieć?

• 0

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

Nwm jak to tam wygląda, ale kiedyś o tym sposobie pisał noutilus tu na forum, myślę ale być może się mylę, jak zrobisz folder prywatny i nikt nie będzie z niego korzystał oprócz Ciebie to nie powinni usuwać plików. Podkreślam, być może się mylę.

• 1

Lupus

Lupus

Żaczek

• VIP
  • 194 postów

Ja mam 1 TB filmów w katalogu prywatnym i nic mi nigdy nie usuneli. 

• 1

klanik

klanik

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 80 postów

ok dzięki a czy wiecei czy można zrobić remote z catshare na turbobit lub inny jakkś serwis?

• 0

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

Na Tb nie ma opcji remote z Catshare. Coś mi się wydaje że remota z Cat nie zrobisz na inne serwisy, bynajmniej ja nwm jak.

• 0

klanik

klanik

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 80 postów

ok dzięki a czy wiecei czy można zrobić remote z catshare na turbobit lub inny jakkś serwis?

i pytanie nie na temat. Gdzie patrzycie kiedy wyjdą najnowsze odcinki seriali?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!