Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online


Możesz nas wesprzeć!


Zdjęcie

Problem z wypłatą


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
BNK

BNK

  Świeżo zarejestrowany

 • Użytkownik
 • 13 postów

Witam. 

Czy ktoś oprócz mnie miał problem z wypłatą środków za październik za pomocą przelewu bankowego? Uploaded deklaruje, że pieniądze zostały wysłane 26.10, jednak kasy nie widać do dzisiaj. Każda próba kontaktu z supportem kończy się zapewnieniami typu "ok, przyjrzymy się temu" i nic z tego nie wynika. Czy ktoś ma podobnie? Dodam, że wcześniej nigdy nie miałem problemu w wypłatą u nich.


 • 0

#2
Monster25

Monster25

  Świeżo zarejestrowany

 • Użytkownik
 • 97 postów

Wiele osób ma ten sam problem co ty. Głównie osoby które wypłacały na konto bankowe pod koniec października. Mój kolega wypłacał 24.10 i tak samo miał szybko status paid a kasy nie było i nadal nie ma na koncie.

Musisz do nich napisać żeby cofnęli przelew i Ci zwrócili kasę na konto ul. Wtedy ponownie będziesz mógł zlecić wypłatę. To jedyny sposób tylko trzeba problem dokładnie opisać.

Ogólnie z wypłatami na konto bankowe są spore problemy i lepiej wypłacać na webmoney. Ja zleciłem na konto bankowe 24.11 i nadal mam status checked a jeszcze 3 miesiące temu kasa po 14 dniach była na koncie.


 • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.