Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

Konto shell - upload

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Amator

Amator

Żaczek

• Użytkownik
  • 113 postów

Witam

Mam konto z fastshell (http://fastshell.pl/ofertak.php?id=38). Przeszedlem na nie z konta za 39 zl wczoraj. Problem mam z predkosciami uploadu. Download idzie naprawde szybko. Pobranie 1 GB to kwestia 30 sekund. Ale z uploadem jest cos nie tak. Administrator mowi, ze server nie jest w ogole obciazony, a predkosci uploadu sa kiepskie.

Przykladowo:

Egofiles - upload odbywa sie w dziwny sposob, skaczćco. Postęp nie idzie plynnie lecz są przeskoki 1.34% > 1.9%2 > 2.45%. Predkosc uploadu spada do 20 Mbps~. Na starym koncie bylo 90-100 Mbps

Catshare przez Filezille - Prędkość spada do mniej więcej 1.5 MB/s, na poprzednim koncie bylo 10 MB/s

Turbobit - 2-3 minut 700 MB

Rapidgator 4-5 MB/sec czyli jakieś 40 Mbps wiec nie jest źle

Z czym tutaj może być problem ? Z hostingiem ? Ktoś na egofiles ma dziś jeszcze taki spadek prędkości ?

• 0

92michal92

92michal92

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 17 postów

Mam u nich konto za 39zł z nowej oferty od 2 dni wcześniej byłem na starych maszynach i 0 problemów. Teraz faktycznie przy wysyłaniu na ego/cat przez ftp prędkości max dochodzą do 1 mb/s, fileuploader podobnie ale skacze do 2mb/s. Wydaje mi się, że to problem ego/cat bo na na inne serwery prędkości są przyzwoite. Mógłby ktoś jeszcze potwierdzić czy ma podobny problem z ego/cat.

• 0

Amator

Amator

Żaczek

• Użytkownik
  • 113 postów

Już tracę cierpliwość. Na catshare teraz leci 500 KB/s, a na egofiles 5 Mbps czy jakies 600 Kb/s.

• 0

logowolf

logowolf

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 361 postów

dobrze ze  tym napisałeś ,pisz do admina

• 0

Amator

Amator

Żaczek

• Użytkownik
  • 113 postów

Dowiedziałem się tyle, że konta z nowej oferty mają inne łącza. Na tą chwilę na ego upload spada do 3 - 3.5 Mbps, na catshare 4Mbps. W takim tempie film wgrywa się jakieś 20 minut. Jeszcze trochę i zacznę szukać czegoś innego bo gdyby nie to, że mam pliki na hostingu to nic bym nie mógł zrobić. Szkoda tylko plików, które mam.

• 0

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów

Ja korzystałem z shella na Windowsie z łączem 1gbps oraz 100 GB dyskiem za 30zł. Jak chcesz to odezwij się, a podam Ci namiary. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!