Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Wzór newsa na Exsite

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Amator

Amator

Żaczek

• Użytkownik
  • 113 postów

Witam

Mam problem z dodaniem newsa na Exsite. News nie przeszedł kontroli przez Moderatora.

Wygląda następująco: http://wklej.to/KZeDz

Dostałem informację od moda o treści: Powodem usunięcia było: Brak krótkiej części art.

Czym jest część art. ? ? ?

• 0

ciapeg

ciapeg

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 55 postów

http://www.exsite.pl...wsGen/index.php :)

• 0

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów

Tak jak wyżej polecam generator na sam początek :)

• 0

djmichu55555

djmichu55555

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 279 postów

ja korzystam z tego generatora i moderator dalej usuwa moje posty, widać ze moderator jest u nich na złym stanowisku regulamin ich to ja mam w jednym palcu, a oni dalej usuwają to jest chore 

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2280 postów

Podaj wzór. Postaram się go przejrzeć i napiszę co jest źle ;)

• 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

djmichu55555

djmichu55555

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 279 postów

proszę to wzór http://wklej.to/EFbfG

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2280 postów

Spróbuj dodać screeny w miniaturkach może na pixhost. I w krótkim artykule spróbuj dodać sam tytuł + okładka bez info o pliku. W tytule wstawki może daj samą nazwę - tytuł (2016) 720p.

Zobaczymy czy odrzucą. Jak odrzucą zapodaj znowu wzór postaram się wyłapać co jest jeszcze nie tak ;)

• 0

noutilus-1(1).gif

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1059 postów

Oni za byle pierdołę odrzucają :cool:

• 0

6wHy6rY.png

djmichu55555

djmichu55555

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 279 postów

tak z miniaturka na inny tez dawałem i dalej wywalili a takiego posta nie ma :), kolega ma racje za byle  pierdołę wywalają 

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2280 postów

To wiem że ciężko tam o akceptację. Jeśli jednak wszystko  jest zgodne z regulaminem to sam dodawaj do oporu w końcu muszą zaakceptować. Możesz też napisać do moderatora dlaczego news został wywalony, w końcu po to pełni tam jakąś funkcję by ci napisać powód odrzucenia i również spamuj mu PW do skutku bo inaczej tam to się nie da ;)

• 0

noutilus-1(1).gif

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1059 postów

@nout jak będzie spamował do skutku to mu bana wlepią znając ich :D Sprawdź czy okładka nie ma zbyt dużej wagi wg. ich tabeli.

• 0

6wHy6rY.png

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2280 postów

No spam nie jest wskazany ale jakie jest ryzyko? Spamuje aż go zbanują albo dadzą rangę w obydwu przypadkach nic nie straci, a tylko w jednym może zyskać ;) Ja zdaje sobie dobrze sprawę że EXSite jest komercyjny i kręci się na układach układzikach... 

• 0

noutilus-1(1).gif

djmichu55555

djmichu55555

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 279 postów

napisałem do moderatora po masakra

• 0

Zero

Zero

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 31 postów

w najgorszym przypadku wyskoczy Ci z punktem że moderatorzy nie podlegają obowiązkowi informowania Cię czemu news został usunięty.

ja już próbowałem wiele razy tam upać, miałem i swoje szablony, i od kolegi który jest tam uploaderem, nic nie przeszło, nic. a duble to to nie były - wiem bo wstawki były moje autorskie. tam układ goni układ i noutilus ma w tym w pełni rację. wstawiasz dobrze to Ci newsa odrzucą, gdy jakiś uploader wstawia beznadziejnie to jakby ślepi na siłę byli.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!