Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Czy uploaded.to oferuje wypłatę paypal?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Monster980

Monster980

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Witam.

Moje pytanie brzmi tak jak tytuł tematu ;) 

Czy uploaded.to oferuje wypłatę paypal?

A jeśli nie to na jaki inny bank internetowy?

• 0

Shaki

Shaki

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 322 postów

Uploaded wypłaca na Webmoney i konto bankowe

• 0

Monster980

Monster980

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Mam jeszcze jedno pytanie czy z banku Webmoney da się wysłać pieniążki na paypal?

• 0

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów

Bezpośrednio nie da się musisz korzystać z exchangera :)

• 0

Umkwatata

Umkwatata

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 13 postów

Ile mniej wiecej trzeba czekac na wyplate z Uploaded.net na rachunek bankowy? Czy pobieraja jakas oplate z kwoty jaka wyplacam?

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2282 postów

Pobierają jeżeli wypłaca się bodajże mniej niż 100€, ile dokładnie już nie pamiętam ale wiem że dużo.  Na wypłatę czeka się 2-3 tygodnie.

• 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

Shaki

Shaki

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 322 postów

20% pobierają jak się wypłaca mniej niż 100Euro

• 0

Monster25

Monster25

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 97 postów

W rzeczywistoscie to trochę inaczej wygląda bo przy każdej wypłacie trochę po drodze stracisz. U mnie przy 344 euro potrącili 60 zł. Nie wiem czy to już bank czy jeszcze ul, jednak 100% nie dostaniesz :P

Na dodatek teraz na wypłate na konto bankowe czeka się dłużej. Koło miesiąca. Na ul mają podobno problemy z posrednikiem płatnosci i jest nowy własciciel. Dlatego wiele osób w zeszłym miesiącu nie dostało wypłaty.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!