Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online

MegaSzafa.com twoje pliki w szufladzie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość

Temat przeniesiony.

• 0

niezbedny

niezbedny

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

witam

mam problem z serwisem, mianowicie - mam po kilka pobrań plików jednak gdy wchodze w zakładke program partnerski nie mam naliczonych żadnych punktów

proszę o pomoc

• 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość

witam

mam problem z serwisem, mianowicie - mam po kilka pobrań plików jednak gdy wchodze w zakładke program partnerski nie mam naliczonych żadnych punktów

proszę o pomoc

aktywowałeś program partnerski?

Ogólnie program partnerski jest średni, naliczenie statystyk pobranych plików w stosunku do zarobionych punktów jest bardzo oszukane, serwis ostro kantuje niestety.

• 0

megaszafa.com

megaszafa.com

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 13 postów

Witam,

Nie kantujemy na stawkach.

Proszę obecnie nie sugerować się licznikiem, do momentu wprowadzenia mikro opłat zliczane do Programu Partnerskiego są tylko PEŁNE pobrania. Wynika to z tego aby nie doszło do naciągania serwisu :). Dlatego licznik przy pliki który zlicza wszystko może nie być miarodajny. 

Użytkownika który miał problem z PP zapraszam do kontaktu poprzez stronę jeśli nie udało się tego problemu rozwiązać.

Pozdrawiam 

• 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość

Hahah

Zliczyłem sobie pobrania wszystkich plików pobranych od czasu aktywacji programu partnerskiego jest ich obecnie: 867. Jeśli ktoś nie wieży mogę wysłać ss'y że tyle własnie było pobrań. Jakoś nie chce mi się wierzyć że spośród tylu pobrań WSZYSTKIE miały by być pobraniami niepełnymi.

Pobrań ogółem: 867

Pobrań naliczonych do programu partnerskiego: 134

Nie ma co różnica bardzo duża, całe 733 pobrania nie wliczone nigdzie. Fakt nie kantujecie na stawkach kantujecie na naliczaniu.

Poprawicie licznik to może będzie warto do was wrzucać bo narazie nie widzę sensu.

• 0

megaszafa.com

megaszafa.com

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 13 postów

To nie tak, zauważ proszę że pobieranie zasobów poprzez JD2 powoduje czasem błędne zliczanie ilości pobrań, wynika to z tego iż JD2 prowadzi nawet do kilkudziesięciu strumieni do jednego zasobu, dodatkowo przerwanie pobranie w JD2 powoduje naliczenie w liczniku. Częściowo usunęliśmy ten problem ale na podobnych aplikacjach tego typu może on występować dalej. 

• 0

lib3rty1

lib3rty1

Żaczek

• Użytkownik
  • 205 postów

Kiedy dodacie wsparcie dla linuxa ? chodzi mi o wasz soft,

dodatkowo dodawanie często wyrzuca error

• 0

megaszafa.com

megaszafa.com

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 13 postów

Wsparcie dla Linuxa tak aby aplikacja działała na shellu, bo domyślam się iż o to chodzi to dłuższy temat. Być może zbudujemy od zera uploader dla linuxa. Szybciej jednak mamy w planach udostępnić możliwość wgrywania plików przez FTP. Puki co zostało nam jeszcze trochę pracy przy funkcjonalnościach które chcemy dodać i poprawkach, dlatego nie mogę obiecać konkretnego terminu. 

• 0

kocurekbury

kocurekbury

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów

Siema i co nadal kantują czy coś się poprawiło ?

• 0

lib3rty1

lib3rty1

Żaczek

• Użytkownik
  • 205 postów

a kiedy może być wprowadzona opcja ftp ?

dobrze by było gdyby ftp było odzwierciedleniem katalogów na stronie

a nie łatwiej by było napisać wam soft do dodawania na bzie javy ?

również fajną opcją by było wprowadzenie robienia automatycznej ukrytej kopii dla pliku bądź katalogu, np: druga szafa taka sama tylko w wersji już ukrytej i katalogu np backup

Użytkownik lib3rty1 edytował ten post 08 kwiecień 2014 - 17:10

• 0

frico32

frico32

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Witam

Mam konto MegaSzafa od tygodnia  i mam pytanie - Dlaczego nie mogę dodać do swojej szafy plików od innych .

Wybieram film i zaznaczam "kopiuj do szafy"   wybieram gdzie ma się plik np film kopiować  - wciskam "kopiuj"  i mam potwierdzenie że film został pozytywnie skopiowany a gdy wchodzę na konto  nie mam danego filmu .

Wcześniej to działało  \.

JAkiś problem techniczny ?

• 0

megaszafa.com

megaszafa.com

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 13 postów

Witaj Frico32, zdaję się że już na FB zgłaszałeś problem i czekamy na więcej info aby ten problem, wyjaśnić ponieważ z naszej strony po sprawdzeniu wszystko funkcjonuje poprawnie. Być może na jakiejś przeglądarce występuje konflikt. 

Czekamy na uzupełnione info co do problemu.

Pozdrawiam 

• 0

frico32

frico32

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Witam

Tylko tutaj piszę o tym problemie, nigdzie nie zgłaszałem więcej.

Jeśli chodzi o przeglądarkę to nie mogę skopiować na : mozilla firefox ( kilka dni temu działała ta funkcja bez problemu ) to sam mam na opera oraz Google chroma i IE

Więc to  raczej nie moja wina dodatkowo  sprawdzałem dodawanie plików od innych ( kopiowanie ) na zupełnie innym komputerze i też miałem z tym problem.

Proszę ponownie sprawdzić gdzie leży problem

Pozdawiam

• 0

megaszafa.com

megaszafa.com

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 13 postów

Witaj, 

Jeśli chodzi o kopiowanie całych folderów np. w ten sposób iż zaznaczamy pliki wraz z folderami do skopiowanie to skopiowane zostaną wyłącznie pliki, bez folderów.

Proszę o sprawdzenie jeszcze dzisiaj wczoraj wrzuciliśmy jedną poprawkę do kopiowania. 

Przed rozpoczęciem kopiowanie proszę wcisnąć ctrl+f5

• 0

frico32

frico32

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Witam

Nie jestem w stanie stwierdzić czy mogę pliki kopiować od innych ponieważ serwer nie chce się otworzyć ciągle się otwiera .......Łączenie 

Nie jest to wina mojego łącza inne stronki chodzą dobrze mam 8 Mb

Użytkownik frico32 edytował ten post 22 kwiecień 2014 - 23:08

• 0

sonic01

sonic01

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Wczoraj wieczorem strona chodziła fatalnie a dzis wogóle się nie otwiera. Padła ?

• 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość

Cóż taki jej urok że raz działa a raz nie.  :lol:

• 0

sonic01

sonic01

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Cóż taki jej urok że raz działa a raz nie.  :lol:

No ale jak w takim razie z niej korzystać ?

• 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość

Ja uploaduję w "kratkę", jak działa to wrzucam a jak nie to odpuszczam. Nie będę czekał jak to naprawią bo zbyt dużo bym na tym stracił, pozatym to serwis traci najwięcej jak jest off i ma problemy z uploadem.

• 0

sonic01

sonic01

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Minęło kolejne kilka godzin i strona dalej nie działa, panie megaszafa.com, udzieli pan jakiegoś info co się dzieje ?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!