Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

Kolejne zmiany - rozbudowa statystyk!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Karczu

Karczu

    Administrator

  • Administrator
  • 5471 postów

 

tlo.png

 

Mamy nadzieję, że podoba się Wam tempo wprowadzanych przez nas zmian, bowiem prezentujemy właśnie przed Wami dwie kolejne w ramach rozbudowy statystyk serwisu!

 

 

yesterday_sharebay.png

 

 

Pierwszą z modyfikacji dla Was wprowadzonych jest referrer trafficu - w skrócie oznacza to, że obok leada w dokładnych statystykach pliku pojawia się link do miejsca, z którego przybyła osoba, która go wykonała - pozwoli Wam na bieżąco obserwować które źródła promocji są dla Was najkorzystniejsze!

 

Drugą ze zmian wprowadzonych w ostatnich dniach jest długo oczekiwania funkcja Yesterday - od dziś w tabelce zarobków na stronie głównej, w statystykach ogólnych oraz tych szczegółowych dla konkretnych plików, zakładce z zarobkami Poleconych oraz w zakładce Top15 śledzić możecie nie tylko zarobki z dnia dzisiejszego, ostatniego tygodnia, miesiąca i ogólne, ale także te z dnia poprzedniego!

 

 

Więcej o zmianach tradycyjnie na naszym blogu:

http://sharebay.pl/f...rodlo-trafficu/

 

 

Oczywiście to nie koniec zmian, które dla Was szykujemy. W najbliższych tygodniach pojawiać się będą kolejne funkcjonalności i usprawnienia, a także premiera czegoś zupełnie nowego, co spora część z Was na pewno doceni :)

 

Czekajcie niecierpliwie!

 


  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

 

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.