Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

Moje strony-referrale Turbobit

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

callofkosa

callofkosa

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów
Witam czy może mi ktoś wyjasnic to jasniej

mam problem z tym kodem nie wiem co wpisac ..

mój adres emal callofkosa@yahoo.co.uk
mój blog http://www.callofspoko.blogspot.com

Moje strony-referrale

Jesteś właścicielem strony internetowej lub bloga, gdzie użytkownicy umieszczają linki do swoich plików na turbobit.pl?
Teraz możesz również zarabiać dzięki swoim użytkownikom.
Za każdą transakcję, za każde kliknięcie linku na Twojej stronie internetowej dostaniesz wynagrodzenie.                

Aby dodać swoją stronę:

• umieść
    tekstowy plik pod nazwą turbobit.txt do folderu głównego swojej strony
    internetowej w którym podaj swój login do naszej strony. Następnie w
    kolumnie "Stan" kliknij link "uaktywnić" dla odpowiedniej linii;

• albo
    zamieść w kodzie głównej strony meta tag pod nazwą - "turbobit" w taki
    sposób, aby on znalazł się pomiędzy tagami <HEAD></HEAD>,
    gdzie umieść swój login na naszej stronie: na przykład, <META
    name="turbobit" content="ivanov@pochta.ru">.

• 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość

W przypadku pierwszej opcji gdzie TB wymaga dodania pliku na serwer się to nie sprawdzi, ponieważ blogspot nie udostępnia danych ftp do serwera - chyba że się mylę i jest jakaś inna opcja dodania pliku na serwer.

Lepiej weź sobie drugą opcję, musisz wtedy edytować plik, który odpowiada za wyświetlanie sekcji HEAD, możliwe że jest to jakiś plik index, header etc. Musisz w tym pliku odszukać słowo:

</HEAD>

Po jego znalezieniu dodajesz przed nim ten kod ze swoimi danymi:

<META name="turbobit" content="ivanov@pochta.ru">

• 0

leniwy

leniwy

Początkujący

• Użytkownik
  • 4 postów
A jak to ma wyglądać przy vbulletynie dodałem na ftp plik txt z loginem do turbobit klikam uaktywnij i dostaje komunikat turbobit.txt is missing or lack your User Name.
  • 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość

Podałeś odpowiedni login taki jak do strony TurboBit.net?

• 0

leniwy

leniwy

Początkujący

• Użytkownik
  • 4 postów
tak loginem jest adres email więc nie ma mowy o pomyłce
  • 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość

To nie wiem, może błąd jest po stronie hostingu?

Drugiej opcji nie próbowałeś? Zedytować i dodać przed </head> kod: <META name="turbobit" content="twoj_login">

• 0

leniwy

leniwy

Początkujący

• Użytkownik
  • 4 postów
tylko jaki plik zedytować ?? index nie odpowiada po dodaniu<HEAD></HEAD><META name="turbobit" content="email@gmail.com"> Meta pomiędzy head

Użytkownik leniwy edytował ten post 20 luty 2014 - 22:12

• 0

Turbobit Polska

Turbobit Polska

Świeżo zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 11 postów

proszę o dokładny opis problemu a udzielimy odpowiedniego wsparcia.

• 0

Oficjalny support serwisu TurboBit w Polsce

e-mail: mateusz@turbobit.net

leniwy

leniwy

Początkujący

• Użytkownik
  • 4 postów
Dodaje plik turbobit.txt z loginem do turbobit w środku wrzucam go do katalogu głwónego na ftp

dodam że jest to forum vbulletin

ScreenShot001.jpgScreenShot002.jpg

co do drugiego sposobu to wysypuje mi się index i nie otwiera forum, może coś źle robię przy drugim sposobie więc jak ktoś ma doświadczenie prosiłbym o pomoc
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!