Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Dodane.pl - twój dysk w sieci!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
35 odpowiedzi w tym temacie

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2282 postów

Najnowszy Polski hosting z planem zarobkowym

logo.png

Hosting zapowiada się bardzo ciekawie, oferuje wysokie prowizje za przystąpienie do programu partnerskiego.

Plan PPD prezentuje się tak:

ppd.png

Ciąg dalszy tabelki

350 MB - 400 MB = 60 PLN
450 MB - 500 MB = 70 PLN
550 MB - 600 MB = 80 PLN
650 MB - 700 MB = 90 PLN
750 MB - 800 MB = 100 PLN
850 MB - 900 MB = 110 PLN
950 MB - 1000 MB = 120 PLN

Limity i ograniczenia

limit.png

I tu nasuwa się pytanie, skąd serwis czerpie zyski skoro nie ma kont premium? Pozwoliłem sobie na dyskusję o tym hostingu z jednym uploaderem, który miał szersze informacje... Dowiedziałem się że dodane.pl należy do grupy odpowiedzialnej za prowadzenie serwisu erotycznego, jak by to określić live camera, na tym to serwisie widnieje zwrotna reklama do dodaj.pl. Ponadto serwis posiada już maskowane linki na DarkWarez, więc obrót spraw związanych z hostingiem nabrał szybkiego tempa.

Narazie kont premium nie ma. Czy będą wkrótce? Bardzo możliwe.

Serwis jest bardzo prosty w obsłudze.

Wypłata środków możliwa od 100 PLN.

Limit miejsca: brak

Metody uploadu: przez WWW

Narazie czekam na jednego uploadera, który ma dać mi dać znać czy hosting płaci.

• 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1059 postów

zgaduje że chodzi o showup :D Przetestuje jak zobacze dowód wypłacalności :D

• 0

6wHy6rY.png

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów

Na pewno będą niedługo premium :) Hajs mają gruuuby z ShowUpa to mogą sobie pozwolić na program partnerski celem ściągnięcia ludzi bez zysków z premek. Na to przyjdzie czas jak się rozkręcą.

• 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

kamiol3

kamiol3

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 282 postów
no ciekawie ciekawie się zapowiada
  • 0

"Życia nie oszukasz"

djmichu55555

djmichu55555

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 279 postów

ciekawie czy płacą bo to może w ppd zająć 1 miejsce w stosunku do zarobków

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2282 postów

Ja bym tych obecnych stawek nie brał tak po uwagę. Przede wszystkim to nowy hosting i na pewno chce zdobyć dobrą pozycję na rynku, później na pewno obniżą stawki i zaczną kantować tak jak każdy hosting bo przecież utrzymanie serwerów trochę kosztuje, a jak każdy zacznie zarabiać "kokosy" to na pewno z własnej kieszeni dokładać do interesu nie będą.

• 0

noutilus-1(1).gif

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1059 postów

Byle nie kantowali jak catshare :lol: a jak na razie testuje zobaczymy co z tego wyjdzie

• 0

6wHy6rY.png

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
No stawki bajeczne. Zobaczymy ile się utrzyma.
  • 0

BaTi

BaTi

Żaczek

• Użytkownik
  • 231 postów

ciekawe czy ftp bedzie;x

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2282 postów

Informacja ze strony

Wypłać zgromadzone środki!Serwis dodane.pl z powodu narastającej fali piractwa kończy swoją działalność. Chcieliśmy opierać kontent na Waszej wartości intelektualnej a nie na plikach do których większość z Was nie ma praw autorskich. Możecie wypłacić zebrane środki (już od 0,01 gr). Dodane.pl zniknie z internetu na koniec października.

Ja nawet nie wypłacam, lepiej nie ryzykować podam dane, a oni doniosą wszystko wiadomo gdzie ;)  Wrzuciłem jeden plik i zarobiłem na nim 2.50 PLN  :D

Temat wędruje do działu ze SCAMAMI.

• 0

noutilus-1(1).gif

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1059 postów

Ledwo co powstali a już padają :lol:

• 0

6wHy6rY.png

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów

To czego oni się spodziewali? Że ludzie tam będą wrzucali skany gryzmołów swoich dzieci?

• 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

BaTi

BaTi

Żaczek

• Użytkownik
  • 231 postów

lol co za goscie

• 0

kamiol3

kamiol3

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 282 postów
hahaha nieźle
  • 0

"Życia nie oszukasz"

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2282 postów
Czyżby serwis zmienił zdanie i powrócił do poprzedniego stanu? Narazie znikła informacja o zamknięciu serwisu.
  • 0

noutilus-1(1).gif

Shaki

Shaki

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 322 postów

i pokazali nowe stawki może coś z tego będzie

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2282 postów

Temat wraca do działu Hostingi PPD/PPS.

Obecna tabelka zarobków:

111111111111111111.jpg

300 - 350 > 12

350 - 400 > 14

400 - 450 > 16

450 - 500 > 18

500 - 550 > 20

550 - 600 > 22

600 - 650 > 24

650 - 700 > 26

700 - 750 > 28

750 - 800 > 30

800 - 850 > 32

850 - 900 > 34

900 - 950 > 36

950 - 1000 > 38

• 0

noutilus-1(1).gif

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1059 postów

stawki miazga normalnie :lol:

• 0

6wHy6rY.png

wjx

wjx

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 20 postów

ja czytałem, że serwis podobno powstał tylko dlatego, aby wyłudzić numery kont uploaderów ;)

• 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1059 postów

I co im po numerach kont?

• 0

6wHy6rY.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!