Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

Remote Upload z catshare.net na catshare.net

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Pumba

Pumba

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 73 postów
Nie mogę wykonać remote na catshare.net po kliknięciu plik sie nie pojawia a na Premium to tego przycisku wogule niema . Może dlatego że nie mam żadnych plików.

md1f.jpg

Załączone pliki

Użytkownik Pumba edytował ten post 22 październik 2013 - 17:28

• 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1059 postów

Jak już to może, po drugie widocznie jakiś błąd ze strony catshare po trzecie kup sobie shella i z niego wrzucaj a nie remocisz :lol:

• 1

6wHy6rY.png

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

no właśnie @sewirus ma racje, Stop Remoterom, chcesz zarobić to uploaduj normalnie.

• 0

Pumba

Pumba

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 73 postów
Dobra spokojnie , dzisiaj szybszy net zakładałem żeby uploadować .
  • 0

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

Dobra spokojnie , dzisiaj szybszy net zakładałem żeby uploadować .

Będziesz ze swojego kompa uploadował, nie lepiej kupić shella ?

• 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1059 postów

nie uzyskasz i tak dobrej prędkości wysyłania nawet jakbyś miał neta 100 mb na necie 100mb to prędkośc wysyłania to ~1mb/s

• 0

6wHy6rY.png

Pumba

Pumba

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 73 postów
Jestem początkujący to mi wystarczy na razie to co mam wrzuciłem dzisiaj 28 plików (filmów) jak myślicie Harry , Szybcy & wściekli te filmy bendą pobierane. A czeka jeszcze prawie 500 filmów od Brazzers i Naughty America. Jeszcze kilka instalek wrzucę do poradników na yt za nas linków do na przykład instalki.pl
  • 0

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

Pewnie będą te filmy schodzić, ale zawsze lepiej uploadować nowości, to co się pojawia od razu przerzucasz i zarabiasz. Troszkę inna sprawa z filmami XXX, ale bez zagranicy raczej wątpię żebyś zebrał kokosy.

• 0

Pumba

Pumba

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 73 postów
Zarejestrowałem sie na 28 zagranicznych stronach związanych z XXX nie liczę tych polskich.
  • 0

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

Zteeauważ też że catshare na zagranicznych forach xxx nie jest tolerowany.

• 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1059 postów

egofiles też :P

• 0

6wHy6rY.png

Pumba

Pumba

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 73 postów

Postowac bede dopiero jutro ale mi smutno nie tolerują linków  :( ide płakać w koncie 

• 0

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

Chodziło o to że i tak nie wstawisz Catshare czy Egofiles na fora xxx zagraniczne, poza tym wybić się na szczyt za takich forach graniczy z cudem w obecnych czasach, gdzie wszyscy mogą mieć shella za parę groszy i wstawiają kilkadziesiąt a nawet kilkaset postów dziennie :P

Dodam jeszcze, że nie próbujemy zniechęcić, więc nie drwij z nas, bo próbujemy pomóc.

• 0

Pumba

Pumba

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 73 postów

Wiem pomagacie 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!