Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

TurboBit.net - Opis Hostingu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

Ptaszek

Ptaszek

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 22 postów
[align=center]Dołączona grafika

Turbobit - przez jednych kochany z powodu wysokich stawek, przez innych znienawidzony, gdyż są na nim ustawione dosyć wysokie limity. Ostatnio staje się co raz popularniejszy, co raz więcej osób z niego korzysta. Aby mieć pełen dostęp do plików, danych i tak dalej, trzeba potwierdzić swoją rejestrację. Klikamy w tym celu w specjalny button, a po chwili przychodzi nam na e-mail wiadomość o aktywacji.

Dołączona grafika

LINK POLECAJĄCY: KLIK
LINK NIEPOLECAJĄCY: turbobit.net[/align]

• 0

Siec Afiliacyjna

pownix

pownix

Żaczek

• Użytkownik
  • 238 postów
Świetny serwis, szkoda tylko, że jest problem z pobraniem większych plików od nich ;/
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5465 postów
Jaki problem?
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

pownix

pownix

Żaczek

• Użytkownik
  • 238 postów
U mnie często przerywa połączenie przy większych plikach. U znajomych podobnie :/
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5465 postów
To oznacza tylko jedno: Trzeba dzielić na mniejsze Party większe pliki ;)
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

pownix

pownix

Żaczek

• Użytkownik
  • 238 postów
No tak, tylko mało osób pobierze filmik erotyczny jak widzi dwa lub więcej partów. One głównie schodzą w jednym linku... Ale na pewno na turboit po nowym roku pomyślę, bo na razie mam do 25 umowę z iplusem, a po świętach może być trudno znaleźć nowego więc pewnie dopiero na nowy rok będzie ładny nowy necik. Chociaż od świąt do nowego roku i tak będę poza domem więc w sumie mi to na jedno ...

Jest tu ktoś kto ma konto na turboit, a nie ma na hotfile i chciałby się wymienić refami?:>
  • 0

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
słyszałem, że pobierając duże pliki jako free user można przerywać i wznawiać transfer, to prawda? a co do problemu to pobieracie przez przeglądarkę czy manager pobierania?
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5465 postów
Powstała drabinka Turbobit. Chętnych zapraszam tutaj: http://uploaduj.com/...ead.php?tid=122
  • 0

pownix

pownix

Żaczek

• Użytkownik
  • 238 postów

słyszałem, że pobierając duże pliki jako free user można przerywać i wznawiać transfer, to prawda? a co do problemu to pobieracie przez przeglądarkę czy manager pobierania?

U mnie pobierania wznawiać nie chciało. Pobierałem przez przeglądarkę i jdownloadera i zawsze przerywało :/

edit:

To oznacza tylko jedno: Trzeba dzielić na mniejsze Party większe pliki ;)

No właśnie nie ;p Bo liczy się tylko jedno pobranie z ip na dobę :/
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5465 postów
Nie wiedziałem, w takim razie sorki za wprowadzenie w błąd :D
  • 0

pownix

pownix

Żaczek

• Użytkownik
  • 238 postów
Gdyby nie to ten hosting byłby świetny...

No i trudno chyba z niego jest pobrać. Mam dwa pliki obecnie, a w statach pokazuje mi się, że na jednym z nich miałem 31 gości i tylko 10 pobrań, a na drugim 73 gości i 38 pobrań. Albo tak dużo osób ma problemy z pobraniem plików, albo niektórzy wchodzą na plik nie mając go zamiaru ściągać.

W każdym razie za 48 pobrań zgarnąłem 0.17 centów więc nie jest źle według mnie. Na hotfile jak zaczynałem wyglądało to o wiele gorzej.
  • 0

larry1976

larry1976

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów
TurboBit jest kolejnym hostingiem plików płacącym nam za to, że ludzie pobierają nasze pliki. Wśród kilku innych tego typu stron, ta może się pochwalić wyjątkowo okazałymi stawkami

Oto tabela zarobków:

Dołączona grafika

Jak widać w bardzo łatwy i szybki sposób możemy sporo zarobić.

Wypłaty można dokonywać na Webmoney i Paypal (OPIS). Wypłata już od 10$, tak więc bardzo szybko można do niej dobić.

Dodatkowo dostaniemy 20% od zarobków naszych znajomych i po 5% od zarobków ich znajomych.

//Karczu: Reflinki usunięte.
  • 0
[align=center]Dołączona grafika
Dołączona grafika
[/align]

tymo0

tymo0

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 19 postów
Ja nie rozumiem tylko jednej rzeczy na tym hostingu czemu naliczaja nie za kazde pobranie tylko za unikalne. Jesli ktos się orientuje prosze napiać o co kaman z tymi unikalnymi pobraniami.
  • 0

Stiuil06

Stiuil06

Pro Elo Hejter

• Zbanowany
  • 418 postów
chyba chodzi o to że jest zaliczane tylko 1 pobranie jednej osoby ;) np. jeśli user A pobierze od jakiś plik 10 razy a user B pobierze ten plik 15 razy to i tak w sumie będziesz miał zaliczone 2 pobrania :D
  • 0
Zbyt duża sygnatura. Zrób nam przysługę i już niczego nie wstawiaj.
//HardPlayer

Foch i ch*j.
//Stiuil06

cloud

cloud

Żaczek

• Zbanowany
  • 122 postów

Ja nie rozumiem tylko jednej rzeczy na tym hostingu czemu naliczaja nie za kazde pobranie tylko za unikalne. Jesli ktos się orientuje prosze napiać o co kaman z tymi unikalnymi pobraniami.

Unikalne pobranie to też pełne pobranie. Prędkości na tym hoście nie są duże, nawet jak na polskie warunki, dlatego dużo osób przerywa rozpoczęte pobrania.
  • 0

sedor

sedor

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 55 postów
ile ten oto hosting płaci za kupno premium z mojego linka?
  • 0

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
60% wartości
  • 0

ZeeZ

ZeeZ

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 71 postów
Nie polecam nikomu tego hosta. Przy koncie premium pobiera 30-100 kb/s to jakiś koszmar czy kpina.
  • 0

bajerix

bajerix

Żaczek

• Użytkownik
  • 129 postów
Z turbobitem bywa różnie. Czasami ściąga na premium 30 kB/s a czasami 2 MB/s. Poza tym, jeżeli chcę coś ściągnąć to zauważyłem, że najlepiej ściąga wget (z parametrym -c dokańcza przerwane ściąganie) - oczywiście pod linuxem, bo windows pożegnałem 5 lat temu.
  • 0

djmichu55555

djmichu55555

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 275 postów
słabe stawki w twojepliki wyciągam na pliku o 1 usd więcej według tych statystyk a czasem się zdarzy ze z usa mam pobranie to według tego ma więcej 2 usd za 1000 pobrań
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!