Skocz do zawartości

Edit Style
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Zdjęcie

[Poradnik] Nauka Ripowania cz.1 BRRip

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

scofi16

scofi16

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów

No właśnie też tak myślałem, że skoro w megui już jest to nie będzie potrzebne jeszcze instalowanie avisynth'a. Zacząłem patrzeć czy w uprawnieniach folderu coś się nie popieprzyło, ale wszystko było ok. Poszukałem po forach i znalazłem identyczny przypadek jak u mnie i rozwiązaniem była instalacja avisynth'a :D

• 1

maxik12

maxik12

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

Witam wszystkich, co prawda widzę że temat dawno temu edytowany, ale mam problem....zacząłem się z tym bawić parę dni temu.

Załóżmy że mam film: Coś tam (2014) PL.1080p.BRRip.XViD.AC3.mkv, przerabiam go wg. poradnika na 720p.mkv oraz na 480p.mkv i jest wszystko OK.

Próbując zrobić z niego avi o wielkości 1.37Gb lub 700Mb wychodzi mi bez ścieżki dźwiękowej.

Byłbym wdzięczny za rady i porady.

• 0

pkuna

pkuna

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Witam,

MeGUI zawiesza mi się na bibliotece DirectShowSource.dll.

W rejestrze zdarzeń pojawia się błąd związany z tą biblioteką.

Jaka może być przyczyna?

Dzięki, pozdrawiam

Paweł

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2274 postów

DirectShowSource to biblioteka avisynthu. Może być problem z jej obsługą czasami. Polecał bym przeinstalowanie kodeków, z których korzysta MeGui, czyli AviSynth, K-Lite Codec Pack. Ponadto MeGui potrzebuje frameworka w wersji minimum 3.5 lub nowszego by dobrze chodziło.

• 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

pkuna

pkuna

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Dziękuję bardzo!

Nie miałem w ogóle zainstalowanego K-Lite Codec Pack, bo nie doczytałem się, że trzeba.

Teraz się nie wywala i nawet pojawił się podgląd filmu w okienku :shy:

Zapytam jeszcze o taką rzecz:

Jeżeli nie chcę nic zmieniać w parametrach filmu, jedynie wtopić napisy,

to czy można użyć opcji "One click encoder"?

Czy też trzeba przejść wszystkie kroki zgodnie z poradnikiem Sewirusa?

Niestety, jak zrobię tym "One click encoder", to napisów w pliku wynikowym nie ma :(

To zapytam o co innego, może Ktoś mi podpowie:

W pliku źródłowym mam dźwięk AAC.

Chciałbym go wyciągnąć jako AC3 - zgodnie z poradnikiem.

Ale kończy się to błędem w eac3to:

MKV, 1 video track, 1 audio track, 2:08:31, 30p /1.001
1: h264/AVC, 720x384 30p /1.001 (15:8)
2: AAC, 2.0 channels, 24kHz, 31ms
Bitstream parsing for track 2 failed.  <WARNING>
Demuxing this track may still produce correct results - or not.  <WARNING>
This audio conversion is not supported.  <ERROR>

Jaka może być przyczyna?

Użytkownik pkuna edytował ten post 04 marzec 2016 - 22:34

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2274 postów

Trzeba kodować przez AVS Script Creator, a następie wybrać opcję kompresji filmu. W zakładce filters masz okienko odpowiadające za kompresję napisów. Wczytujesz tam napisy najczęściej z kodowaniem ANSI w formacie SSA może być też SRT.

Kodek AAC nie jest wspierany dla tego MeGui ci go nie skompresuje na inny format. Trzeba doinstalować w opcjach masz opcję wyboru doinstalowania kodeka. Ściagasz NeroAAC.exe i w Settings MeGui wybierasz ścieżkę do tego programu.

• 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

pkuna

pkuna

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Dzięki za informacje.

Zrobiłem tak, ale wyciągnąć jako AC3 nadal się nie da (ten sam błąd),

natomiast przy próbie wskazania pliku aac jako Audio Input mam błąd: "This file cannot be processed",

pomimo, że w opcjach Encoder Settings pojawiła się grupa "Nero AAC".

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!