Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Sharebay i oferty dla Rosji [problem]

• Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

oskarkxyz

oskarkxyz

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 32 postów

Witam.

Mam pewien problem. Jeden z moich klientów nie może ściągnąć ode mnie pliku. Pochodzi z Rosji i napisał do mnie e-maila. Nazwa obrazka była po rusku, więc zmieniłem. Wysłał mi to zdj. i zapytał się którą ofertę ma zrobić. Powiedziałem mu co miałem, ale zastanawia mnie jedno. Czy FR przy końcu każdej oferty oznacza, że to jest oferta dla Francji? Jeżeli tak to czy to oznacza, że Rosjanie nie mogą ściągać z sharebay? (brak ofert)

@edit

Przy okazji od białego rana mam 0 views, 0 gateway open i 3 offert clicked, a jestem pewien, że ten Rosjanin kliknął przynajmniej jedną ofertę. Jeśli można to co ile są odświeżane liczniki?

Pozdrawiam i oczekuję odpowiedzi

Załączone pliki

• Załączony plik  xddd.png   33,64 KB   13 Ilość pobrań

Użytkownik oskarkxyz edytował ten post 27 wrzesień 2013 - 20:29

• 1

Siec Afiliacyjna

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5465 postów

Co do ofert z Rosji - niestety tutaj na całym rynku jest wielki deficyt. Dla Rosji po prostu nie ma reklamodawców, a jeśli są, to bardzo rzadko. Trudno mi natomiast powiedzieć dlaczego oferty ma Francuskie - z tego co wiem, to pobieranie ofert dla danych krajów jest po stronie geolokalizacji w sieci. Generalnie trzeba się nastawić na fakt, a właściwie to z nim pogodzić, że w PPA/CPA na Rosji się po prostu nie zarobi, a jeśli już, to jakieś śmieszne i sporadyczne pieniądze.

Odnośnie samych statystyk - tak, już mi zgłoszono ten błąd. W statystykach mamy ten problem, że niekiedy nie pojawiają się kliki w mirrory i otwarcia gatewaya. Po prostu javascript ich jakby nie chce naliczać. Będziemy badać przyczynę, która jest podwójnie dziwna, bo niekiedy to działa, a niekiedy nie.

• 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

oskarkxyz

oskarkxyz

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 32 postów

Dzięki za szybką odpowiedź :)

Szkoda, że na Rosję nie działa, bo jeżeli chodzi o moją niszę, to jest dla wszystkich, ale to głównie Rosjanie na nią polują i się dziwię, bo mam w kolejności wejścia na bloga z krajów: Polska, Rosja i Brazylia i się dziwiłem dlaczego nie mam pobrań z Polski i Rosji, a z takich krajów jak Kolumbia są.

Jeszcze raz dziękuję :)

@@edit

Mam cichą nadzieję, że pieniążki nalicza, a tylko wejścia w link się zmroziły. W sumie to bym się nie zdziwił jakbym miał dzisiaj 0 leadów.

Użytkownik oskarkxyz edytował ten post 27 wrzesień 2013 - 22:08

• 1

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5465 postów

Kliki w oferty i same leady nalicza bardzo dobrze i od razu :) Są tylko problemy z naliczaniem odsłon mirrorów i gatewaya.

• 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

oskarkxyz

oskarkxyz

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 32 postów

Hehe. No normalnie zarabiam niczym Dawid. o 6 nad ranem naszego czasu pobranie z Brazylii za 0.69$ z offershare. Temat do zamknięcia, dzięki za odpowiedź :)

@edit

Jeszcze takie pytanko. Ten Rosjanin jest bardzo zdesperowany i koniecznie chce plik z hasłem (sam "hack" wrzucam na speedyshare za darmo, ale zahasłowane) i teraz takie pytanie. Hasło do .rar jest niepoprawne (długa historia, zmiana linków i koniec końców i tak fejk) i czy mógłbym mu to sprzedać na PayPal? Czy mogę być tego jakieś konsekwencje prawne jeżeli on mi zapłaci 3$ na paypal, a ja mu wyślę ten plik z hasłem i nie uda mi się otworzyć tego .rar. Oczywiście jak to w PPA bywa, zamierzam mu to wysłać i nie odpowiadać więcej na e-maile.

@@edit2

Karczu, mam taką sprawę. Kiedyś się Ciebie zapytałem ile normalnie się zarabia bez tej stawki 91% to powiedziałeś mi, że 80%. W innym temacie przeczytałem, że bez żadnych VIPów i premiów się zarabia 50%. Jak to jest? Chętnie kupowałbym premium, ale 9$ za tydzień to jak dla mnie za dużo, bo tyle to ja nawet w miesiąc nie wyciągnę. Może jak zacznę zarabiać więcej to się skuszę ;)

Użytkownik oskarkxyz edytował ten post 28 wrzesień 2013 - 07:37

• 1

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5465 postów

Niczym Dawid, czyl ina pliku NakedOskarkxyz? :lol: Żart oczywiście.

@edit. Jeżeli powiesz mu, aby wysłał jako prezent, to nic nie będzie mógł zrobić. Jeżeli wyśle jako zapłata za towar/usługę, to będzie mógł otworzyć rozstrzenie, które zablokuje Ci te pieniądze na koncie, i które w osteteczności raczej stracisz.

@@edit2, tak, bez premium jest 50%, ale podaj mi swój login, to dostaniesz premkę do końca roku za free :) 

• 0

oskarkxyz

oskarkxyz

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 32 postów

Whoa, ogromne dzięki!

mój login: oskarkxyz

Kłamczuszku mały, wcisnąłeś mi, że bez premium jest 80% =\. Spokojnie, jak zarobki będą dobre to obiecuję, że będę kupował premium :)

Po chwili namysłu... tam jest, że zarobki zwiększone o 30%, ale względem czego?

Załóżmy, że tam ofertodawca dostaje 1$. My dostajemy 50% czyli 0.5$. + 30% z tego byłoby, że około 0,65$, a względem pieniążków od ofertodawcy wyszłoby, że 1$*80% = 0.80$. Przy tak niskich kwotach to są grosze, ale za pobrania po 5$ już różnice będzie robiło i to sporą. Mógłbyś mi to wytłumaczyć?

Już pisze do niego e-maila, żeby zrobił dotacje na mnie jako profesjonalnego hakiera i, żeby mnie zachęcił do robienia następnych hacków :D

Potężne dzięki,

Pozdrawiam.

Co do Dawida to chodziło o jego zarobki, a nie na czym zarabiał.

Użytkownik oskarkxyz edytował ten post 28 wrzesień 2013 - 14:33

• 1

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5465 postów

Premium przydzielone :) A co do premium, to 30% jest liczone względem usera bez premium, tj. w odniesieniu do stawki bazowej, a nie tej z sieci. W sieciach jednak stawki mamy dość mocno podbite, więc porównywanie nas do bazowych stawek szarych userów jest bez sensu. Więc nasze 65% jak najbardziej może odpowiadać 80% zwykłej stawki. Więc Twoje wyliczenia są poprawne, jednak w praktyce wygląda to trochę inaczej, bo my mamy w sieci z reguły wyższe niż standardowe.

Premium też w chwili obecnej daje szybsze wypłaty, a od października będą one jeszcze szybsze (bo z NET15 zmiana na NET7) + prowizja z szybkich wypłat będzie zmniejszona z 20% do zaledwie 5% (wypłaty można zlecać w dowolne dni w miesiącu, a nie wyznaczone przez administrację).

Wkrótce dodam temat w tej sprawie :)

• 0

oskarkxyz

oskarkxyz

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 32 postów

Dzięki za premium i za szybką odpowiedź :) Jeżeli mógłbym gdzieś Cię polecić, albo zrobić coś dla Ciebie to nie krępuj się i napisz mi PW :)

Pozdrawiam, temat do zamknięcia.

• 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5465 postów

Jeśli udzielasz się na innych forach, to tam zawsze ciepłe słowo o nas (zwłaszcza w tematach, gdzie porównuje się różne PPA i rozkminia który wybrać) sprawia mi przyjemność :)

• 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5465 postów

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeżeli uważasz, że nie został wyczerpany, bądź masz coś jeszcze do dodania napisz prywatną wiadomość do kogoś z ekipy.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!