Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

Rapidgator wypłata


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
PrzemoN17

PrzemoN17

  Początkujący

 • Użytkownik
 • 6 postów
Czy trzeba wprowadzić dane do wypłaty, żeby zaczęło naliczać pieniądze? Ponieważ pobrany mam jeden plik, gdy wejdę w My Acount> Statistic by files mam 0.003$, ale nie mam wprowadzonych żadnych danych do przelewu, ale w innym poście powiedziano mi, że jednak trzeba. Jeśli wpiszę dane, jeśli juz coś uzbieram, za jakiś czas, to będę mógł wypłacić pieniądze ?
 • 0

#2
Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
 • Gość
Jeśli nie ustawisz danych do wypłat to teoretycznie nie powinno naliczać kasy za pobrania. Jak ustawisz dane do wypłat, wtedy dopiero powinno się zacząć naliczanie. Wypłaty są automatyczne co tydzień w czwartki, jeśli ma się uzbierane minimum, którym jest 15$.
 • 0

#3
PrzemoN17

PrzemoN17

  Początkujący

 • Użytkownik
 • 6 postów
No ale ja nie mam ustawionego nic, a mi jakoś te 0.003 naliczyło, także jestem w kropce. Nie chce mi się narazie zakładać monta na Webmoney
 • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.