Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online

Możesz nas wesprzeć!

Zdjęcie

[Problem] Pobieranie torrentow rtorrent/rutorrent

• Zamknięty Temat jest zamknięty
19 odpowiedzi w tym temacie

Paweloso

Paweloso

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów

[Wybaczcie prosze brak polskich znakow - korzystam z awaryjnej klawiatury, ktora ich nie obsluguje]

Witajcie. Ostatnio na shellu (Debian Squeeze 64 bit) pojawil sie u mnie problem z pobieraniem torrentow - po dodaniu ich do kolejki (czy to w przegladarce za pomoca rutorrent, czy tez przez wrzucenie plikow do folderu pliki_ziarna) ani drgna - zaden nie laczy sie z peerami i pobieranie stoi na 0% - gdy pliki probuje pobrac przez uTorrent na swoim komputerze, problem nie wystepuje. Prosze o sposoby na rozwiazanie problemu, mocno utrudnia mi on prace :/

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów

Tracker prywatny, czy publiczny? Podaj nazwę.

Jaka wersja programu?

• 1

Paweloso

Paweloso

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów

Torrent pobralem z katproxy.me, a lista trackerow to:

fe86f1e89fcea87592da352163394b92.jpg

Rtorrent w wersji 0.8.9/0.12.9

Rutorrent w wersji 3.3

Przydalaby mi sie jeszcze informacja, jak wylaczyc rtorrent "w screenie" [w wierszu polecen za kazdym razem gdy uruchamiam program musze przez to wpisac "screen -r rtorrent" zamiast po prostu "rtorrent", w dodatku nie dziala przelaczanie miedzy torrentami (powinny wyswietlac sie gwiazdki przed nazwa torrenta, teraz ich nie ma), pauzowanie i usuwanie - musze to robic w przegladarce]

Użytkownik Paweloso edytował ten post 30 sierpień 2013 - 11:20

• 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1059 postów

Jak seedów nie ma to jak ty chcesz pobrać coś :lol:

• 0

6wHy6rY.png

Paweloso

Paweloso

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów

Jak seedów nie ma to jak ty chcesz pobrać coś :lol:

Sęk w tym, że na stronie z której pobrałem torrenta, seedy przy trackerach się wyświetlają :( (klikałem nawet przycisk "odśwież" przy nich)
  • 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1059 postów

kliknij w rtorrencie prawym na torrencie i aktualizuj tracker czy jakoś tak

• 0

6wHy6rY.png

Paweloso

Paweloso

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów

Kliknąłem, poczekam i dam znać czy ruszyło.

Użytkownik Paweloso edytował ten post 30 sierpień 2013 - 14:32

• 0

Paweloso

Paweloso

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów

Takie komunikaty o bledach wywietlaja sie w polach "Status Trackera". Dodatkowo torrenty od razu po dodaniu otrzymuja stan "Blad" :/ Odswiezenie poki co nic nie dalo.

04125adbebb6537ccb7e08b60f6ef7b2.jpg

a0959386088cebfd60fb8c3a4392068a.jpg

• 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1059 postów

ktoś źle torrenta dodał  :lol:

• 0

6wHy6rY.png

Paweloso

Paweloso

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów

ktoś źle torrenta dodał :lol:

Dziwne, bo oba torrenty na mój komputer pobierają się bez problemu, a tutaj ani drgną :(
  • 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1059 postów

Albo inaczej bym powiedział może operator shella zablokował publiczne trackery, o ile się da bo z tego co wiem na shellach nie wolno pobierać z publicznych

• 1

6wHy6rY.png

Paweloso

Paweloso

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów
Skoro tak, to raczej nic tutaj nie zdziałam :( Wielkie dzięki za dobre chęci. Jeśli uda mi się coś pobrać z tych trackerów, odświeżę temat.
  • 0

Paweloso

Paweloso

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów
Załadowałem innego torrenta, włączyłem wszystkie trackery, odświeżyłem je, poczekałem chwilę - i się pobrał O.o
Nie wiem już co o tym myśleć...

Użytkownik Paweloso edytował ten post 30 sierpień 2013 - 15:06

• 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1059 postów

Skąd masz shella?

• 0

6wHy6rY.png

Paweloso

Paweloso

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów

Skąd masz shella?

Od iShell.
  • 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1059 postów

To szykuj się pewnie na bana, za pobieranie z publicznych trackerów.

• 0

6wHy6rY.png

Paweloso

Paweloso

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów

To szykuj się pewnie na bana, za pobieranie z publicznych trackerów.

Whoops, a myslalem ze wszystkie zasady doczytalem :/ Moze skonczy sie na ostrzezeniu.

Troszke zofftopuje, ale:

wiesz moze, gdzie latwo dostac zaproszenie na prywatny tracker z duza iloscia albumow muzycznych?

Użytkownik Paweloso edytował ten post 30 sierpień 2013 - 15:30

• 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1059 postów

Aby ktoś ci dał zapro musiałbyś pokazać mu screena z ratio na jakimś trackerze, nikt tak od siebie z reguły nie rozdaje zaproszeń. 

• 0

6wHy6rY.png

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość
Jeśli chcesz muzykę to wystarczą zagraniczne prywatne trackery, na które łatwo dostać zaproszenia. Sam IPT ma dużo muzyki, więc mogę ci podesłać jedno z trzech zaproszeń. Pisz na PW lub GG.

Na ishell.pl pobieranie z Publicznych trackerów jest zabronione. Admin blokuje shelle tylko jeśli nadużywa się publicznych torrentów w tym wypadku powinieneś dostać jedynie upomnienie.

Temat rozwiązany, więc zamykam.
  • 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeżeli uważasz, że nie został wyczerpany, bądź masz coś jeszcze do dodania napisz prywatną wiadomość do kogoś z ekipy.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.