Skocz do zawartości

Edit Style
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Zdjęcie

Chcesz zarabiać na ShareBay, zarabiaj z WCIŚNIĘTYM SHIFTEM!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

shift

shift

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

kbbwnr.png

Jeżeli nie miałeś styczności z PPA, bądź miałeś styczność a chcesz doszkolić swoją wiedzę aby zarabiać zielone dolary to nadszedł właśnie odpowiedni moment. Wystarczy skontaktować się zemną i rozpocząć współpracę, a zielone dolary będę odwiedzać Cię jeszcze częściej niż zawsze. 

Oferuję:

Pomoc ogólna:

• Pomoc w tworzeniu blogów na blogspot.com oraz blogów z silnikiem WordPress,
  • Pomoc w konfigurowaniu bloga oraz dopasowaniu odpowiedniego szablonu,
  • Pomoc w zainstalowaniu odpowiednich wtyczek do WordPress*
  • Pomoc w poprawnym pisaniu postów pod SEO,
  • Pomoc w dobraniu odpowiednich tagów,
  • Pomoc w szukaniu nisz,
  • Pomoc w pozycjonowaniu i promowaniu bloga w Google,

Dodatkowe pomoce:

• Pomoc w pozycjonowaniu filmików na YouTube (dobranie odpowiedniego tytułu, opisu i tagów),
  • Metoda promowania nisz za pomocą Facebooka,
  • Pomoc w promowaniu blogów z jedną niszą.

Pomoce programistyczne:

• Każdy programik, który ułatwi pracę na PPA zostanie dla moich refów udostępniony za darmo po spełnieniu wymogów, które opiszę niebawem.

Wymagam:

• rejestracji z mojego reflinka,
  • pracowitości,
  • kreatywności,
  • pracy,

Także możesz odwiedzić mój blog dla poleconych: http://shift.sharebay.pl/

Jeżeli chcesz rozpocząć współpracę zemną wystarczy skontaktować się zemną drogą email'ową:  shift.sharebay@gmail.com

Dowody wypłat znajdują się na blogu.

Dziękuję za uwagę i poświęcony czas oraz pozdrawiam !

SHIFT 

Użytkownik Karczu edytował ten post 27 sierpień 2013 - 23:51

• 1

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1056 postów

Niedługo każdy kto zarobi 3k zostanie mentorem  :lol:

• 0

6wHy6rY.png

lib3rty1

lib3rty1

Żaczek

• Użytkownik
  • 205 postów

Tak z ciekawości, ile zbierałeś na wypłatę ?

• 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5461 postów

Niedługo każdy kto zarobi 3k zostanie mentorem  :lol:

Jak ktoś chce, niech pomaga :P Po prostu nie każdy musi chcieć skorzystać.

• 0

OFICJALNY SUPPORT SERWISÓW:

•    * ShareBay.net - serwis PPA z możliwością blokowania plików, filmików, galerii zdjęć, artykułów i linków! [przejdź do działu]

•    * BlogLock.net - prowadź bloga, który funkcje serwisów PPA ma w swoim panelu admina! [przejdź do działu]

Po więcej informacji o w/w serwisach zapraszamy na blogi: http://sharebay.pl oraz http://bloglock.pl 

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów

Zmień sobie avatar, bo Cię mylę z Karczem. Nawet nie wiesz, jak się zdziwiłem, jak zobaczyłem, że nasz admin ma jeden post :).

• 1

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1056 postów
już pisałem to na konkurencyjnym forum :D
  • 0

6wHy6rY.png

shift

shift

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Tak jak pisał Karczu. Mam czas i chęci więc udzielam pomocy. Jeśli nie chcesz to po prostu olej ten temat. Natomiast jak chcesz skorzystać z pomocy to skontaktuj się zemną.

• 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1056 postów

Nie no spoko i powodzenia ;)

• 0

6wHy6rY.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!