Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Jak zarabiać duże pieniądze na Facebooku?Poradnik Krok po Kroku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

Prawdak

Prawdak

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 26 postów

Witam, sprzedam poradnik dotyczący zarabiania na Facebooku a konkretnie FanPage'ach. W prosty sposób pokazuję on jak krok po kroku założyć i przede wszystkim szybko i skutecznie wypromować dobrze prosperujący i co ważne dochodowy FanPage. Sądzę, że poradnik będzie absolutnie rewelacyjny dla wszystkich początkujących, bo w prostych słowach nauczy ich o co chodzi oraz przekaże tajniki zarabiania w społecznościowym medium jakim jest FaceBooku. Jednocześnie w mojej opinii poradnik przyda się też bardziej zaawansowanym użytkownikom przekazując im kilka ciekawych tricków i sztuczek które mogą podnieść ich zarobek.

Cena za poradnik to 30zł

Płatność poprzez PayPal lub Przelew Bankowy

Z chęcią oddam poradnik osobie uprawionej do recenzji.

• 0

Siec Afiliacyjna

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów

mogę zrecenzować :)

• 0

lib3rty1

lib3rty1

Żaczek

• Użytkownik
  • 205 postów

Dokładnie daj komuś do recenzji, jak ktoś to oceni pozytywnie sam kupię.

• 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1058 postów

Daj komuś z normalną rangą, a nie zwykłemu użytkownikowi :)

• 0

6wHy6rY.png

tochkan

tochkan

Żaczek

• Użytkownik
  • 161 postów

Nie dawaj użytkownikowi Frix93 do recenzji, wcześniej już kilka poradników wartościowych wziął do recenzji,a recenzji nie dał. Także daj komuś zaufanemu z rangą.

//Karczu: Prosimy o konkretne przykłady takich sytuacji.

BTW:

Metoda promowania fanpage opiera się na jakiś viralach?

• 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1058 postów

Dlatego mówię by dawać komuś z rangą, śmieszy mnie to jak zwykły użytkownik chce coś za free do recenzji  :lol:

• 0

6wHy6rY.png

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów

Nie dawaj użytkownikowi Frix93 do recenzji, wcześniej już kilka poradników wartościowych wziął do recenzji,a recenzji nie dał. Także daj komuś zaufanemu z rangą.

BTW:

Metoda promowania fanpage opiera się na jakiś viralach?

Chyba nie wiesz co piszesz dostałem jeden poradnik do recenzji i napisałem dość obszerną. Także zarzuty bez podstawy. Sprawa zgłoszona.

• 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5465 postów

Ja mogę wziąć do recenzji. Mam jeden spory fanpage i kilka mniejszych. Co-nieco się orientuję w temacie, do tego chętnie będę mógł jego jakość skonsultować z osobą, która ten większy mi prowadzi.

• 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1058 postów

ktoś musiałby być chory psychicznie by dać coś do recenzji za free zwykłemu userowi, no chyba że ktoś ma świetną reputacje i jest znany na forum to jeszcze przejdzie  :P

• 2

6wHy6rY.png

Prawdak

Prawdak

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 26 postów

Podesłałem poradnik Karczowi. Czekamy na recenzję.

Chciałem jednak z góry nadmienić, że poradnik skupia się głównie na zbudowaniu potężnego Fanpejdża a nie "zmonetyzowaniu" tegoż. Uważam, że jeśli mamy już dobry FanPage to zamienienie tego na pieniądze nie na stręcza wielu problemów i zostawiam to głównie użytkownikom, którzy mogą dowolnie wybrać sposób zamiany ruchu na FP na pieniądze, również zależnie od niszy.

Użytkownik Prawdak edytował ten post 18 sierpień 2013 - 19:14

• 1

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5465 postów

Poradnik otrzymałem i mogę się wypowiedzieć.

Otrzymany poradnik nie jest bardzo obszerny, ale ewidentnie zawiera informacje zebrane nie tylko z sieci, ale i z własnych doświadczeń. Przedstawia nam on schemat jak od podstaw zacząć prowadzenie fanpage, jak go reklamować (metodą darmową i tanią) oraz w jaki sposób go prowadzić, aby interakcja z fanami była jak największa.

Sam materiał nie jest bardzo odkrywczy i większość można go wygooglować, jednak niektóre jego elementy mogą być dla Was bardzo cenne, a niekoniecznie w łatwy sposób do odnalezienia.

Jeżeli ktoś jest bardzo doświadczony w prowadzenie fanpejdży, to może w owym poradniku nie dowiedzieć się wielu odkrywczych rzeczy (chociaż sposób na płatną promocję jest ciekawy, bo prezentowanym sposobem duuużo zaoszczędzamy), jednak dla początkujących, którzy chcą mieć konkretne rzeczy wyłożone na tacy, powinien być on bardzo dobrym rozwiązaniem.

• 1

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Prawdak

Prawdak

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 26 postów

Bardzo dziękuje za recenzję i zapraszam potencjalnych nabywców.

• 0

Prawdak

Prawdak

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 26 postów

Przepraszam, za post pod postem ale ważna informacja. 

Obniżam cenę poradnika do zaledwie 5zł.

• 0

Bielikov

Bielikov

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów

Karczu, na podstawie tego poradnika faktycznie można dużo zarobić na swoim fanpagu? Bo prowadzenie i reklamę to mam w małym paluszku, ale dochodów z tego nie mam

Użytkownik Bielikov edytował ten post 20 sierpień 2013 - 09:20

• 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5465 postów

No właśnie największą wadą tego poradnika jest to, że o sposobach monetyzacji fanpage'a jest malutka ilość informacji i nic odkrywczego. Poradnik raczej opisuje co zrobić, by stworzyć fanpage, na którym można zarobić. A jak ten potencjał wykorzystamy, to już od nas zależy.

• 0

lib3rty1

lib3rty1

Żaczek

• Użytkownik
  • 205 postów

Warto zainwestować w poradnik aby rozreklamować stronę poprzez FB i zdobyć wiernych ?

• 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5465 postów

W poradniku jest opisany sposób jak tanio zareklamować się na Facebooku, także osobiście uważam, że warto.

• 0

marek43

marek43

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

ten poradnik jest bardzo przydatny

• 0

adam423

adam423

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

to jest na pewno bardzo dziwne

• 0

alfred457

alfred457

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

trzeba miec trochę szczęścia w życiu

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!